Kolejny survival – czy też produkcja chcąca być postrzegana jako pełnoprawny MMORPG z elementami survivalowymi, szykuje się do opuszczenia fazy wczesnego dostępu. Studio LOFF Games ogłosiło kilka dni temu, iż Next Day: Survival jeszcze w maju oficjalnie zadebiutuje na Steam.

Next Day: Survival zadebiutował we wczesnym dostępie w lipcu ubiegłego roku i niespełna rok później doczeka się oficjalnej premiery, która to zapowiedziana została na 21 maja.

Zanim jednak to nastąpi, twórcy gry będą pracować nie tylko nad wprowadzeniem licznych poprawek, ale i odzyskaniem zaufania. Lutowa aktualizacja nie spodobała się graczom Next Day: Survival, którzy wyrazili swoje niezadowolenie w opiniach na Steam. Okazuje się, że ku zaskoczeniu developerów, nie wszyscy są zwolennikami trybu Battle Royale. Iście szokujące odkrycie!

 

Jednak najnowsza aktualizacja tej gry powinna zadowolić fanów zarówno survivali, jak i elementów RPG. Do Next Day: Survival wprowadzono bowiem olbrzymi nowy obszar – Martwe Bagna, wypełnione toksycznym smogiem, a także nowe mniejsze lokacje, takie jak chociażby katakumby. Prócz tego osoby lubiące eksplorację znaleźć mogą sejfy wypełnione skarbami, a do tego w grze pojawiły się nowe ubrania ochronne, plecaki oraz bronie. Użytkownicy lubiący wyzwania PvE mogą sprawdzić swoje umiejętności przeciwko dodanym bossom światowym w postaci wielgachnego szczura, bobra, niedźwiedzia-ludojada i innych. Ponadto w grze pojawiły się nowe zwierzęta, zmieniono wiele efektów dźwiękowych, jak i rozbryzgi krwi.

Czy Next Day: Survival rzeczywiście jest gotowy na premierę? Nie wiem, nie mnie to oceniać. Poniżej jednak zamieszczam zwiastun ostatniej aktualizacji oraz kilka zdjęć.

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułGloria Victis dodaje tryb pierwszoosobowy, pasywki oraz prezentuje nowy zwiastun
Następny artykułConan Exiles opuścił wczesny dostęp, wystartował serwer BabaGra.pl!