Premiera Conan Exiles za nami i, patrząc na informacje podane przez studio Funcom, można ją uznać za niezwykle udaną. Zresztą sam wczesny dostęp też był niezwykle udany, bo twórcy gry ogłosili iż do dnia premiery sprzedano milion egzemplarzy tej gry.

O popularności Conan Exiles może świadczyć także fakt, że studio Funcom planuje do przyszłego tygodnia uruchomić jeszcze 1500 serwerów oficjalnych dla wszystkich platform! Prócz tego firma GPortal oferująca prywatne serwery dla Conan Exiles ogłosiła, iż na ten moment nie ma żadnych nowych dostępnych serwerów, więc jeśli ktoś myślał o zakupieniu takowego serwera, to będzie musiał poczekać.

I teraz dobra wiadomość. Pierwszy raz w życiu zdecydowałam się na wynajęcie serwera prywatnego – głównie po to by uniknąć wszelkiego rodzaju trolli i móc w spokoju pozwiedzać ten piękny świat.

Serwer [PL] Conan Exiles – Społeczność BabaGra.PL jest już dostępny, chociaż nie zawsze go widać na liście, ale z tego co wiem to wina po stronie studia Funcom i ma to zostać naprawione.

Jeśli więc chcecie w spokoju poginąć i pozwiedzać świat na serwerze PvE, gdzie nie tracicie rzeczy po śmierci, to zapraszam. Niestety, na ten moment jest on tylko na 12 slotów, więc dostęp do niego jest bardzo mocno ograniczony. Nie oszukujmy się, chciałabym serwer na 40 slotów, ale taka przyjemność kosztuje (5 zł na osobę) i trzeba za nią płacić każdego miesiąca…

Dlatego też, pierwszeństwo mają osoby z którymi gram, grałam lub też znam z komentarzy na blogu i stronie na FB. Napiszcie komentarz poniżej, po czym wyślijcie mi maila (<mójnick>@babagra.pl) lub też prywatną wiadomość na FB z linkiem do Waszego profilu na Steam, a ja podam Wam hasło dostępu.

Gdybyście chcieli wesprzeć pomysł Babowego serwera w Conan Exiles – albo też i samą stronę, to zawsze możecie użyć PayPala, do czego bardzo mocno Was zachęcam. Każdy uzyskany w ten sposób grosik, przeznaczany jest na funkcjonowanie BabaGra.pl (opłaty za serwer, itd.). Jeśli jednak interesuje Was dostęp do serwera Conan  Exiles, to w opisie wpłaty podajcie do siebie maila oraz nick na Steam, tak abym mogła przesłać Wam hasło.

A tymczasem, ustawienia serwera BabaGra.PL w Conan Exiles są nieco masakryczne i przeciwnicy zabijają nas jednym uderzeniem – co możecie obejrzeć na w pełni nieprofesjonalnym materiale filmowym, jaki mamy z wczorajszego wieczora. Niestety, jest to związane z problemami jakie ma obecnie GPortal (przeciążenie?) i brakiem zachowywania ustawień. Każda, nawet najmniejsza zmiana, powoduje reset wszystkich ustawień do domyślnych, co jest nieco frustrujące. Zajmę się tym za kilka dni, gdy wszystko się nieco uspokoi.

Poniżej zamieszczam zdjęcie obecnych ustawień, więc rzućcie na nie okiem i dajcie znać co powinno być zmienione. Pamiętajcie – jestem kompletnie zielona w konfiguracji tego typu serwerów, więc musicie wykazać nieco cierpliwości 🙂

To co, kto z Was chętny dołączyć i wspólnie poginąć?

Poprzedni artykułNext Day: Survival zapowiada premierę, twórcy przepraszają za nielubiane aktualizacje
Następny artykułMożna testować Sanhok – nową mapę PlayerUnknown’s Battlegrounds
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Michał Szymański

Jeśli będzie jeszcze miejsce to ja się zgłaszam (zaraz wyślę maila), mój nick to AUTO6. Pozdrawiam

Vuko4000

Jeśli obsługuje PS4 to nawet i dorzucę te 5zł 🙂

Kinya Turbgroszka

Niestety nie, tylko PC 🙁 A poza tym 5 zł to nie jakaś obowiązkowa opłata – jak na razie wszyscy co dołączyli do serwera, nie dorzucili ani grosza 😛

mako

na serweracch pvp teztsie traci ewkpi po smierci ? w końcu jkais praedziwy pk w mmo?