Niestabilność Warpgate stała się elementem destrukcyjnym w wojnie na Auraxis. Próbując ominąć te zakłócenia, operatorzy rozpoczęli przeszukiwanie rzadziej uczęszczanych terenów, by odzyskać kontrolę nad zapomnianą technologią.

Zbliżający się dzień Niepodległości, jak i specjalny letni event, z pewnością w tym pomogą graczom PlanetSide 2.

Specjalne wydarzenie z okazji Dnia Niepodległości uruchomione zostanie w PlanetSide 2 już 4 lipca i potrwa do 8 lipca. W tym czasie wszyscy gracze otrzymają bonus do zarabianego XP (x2), wyposażenie piechoty zostanie przecenione o 40%, a do tego przez określony czas w Depot sprzedawane będą specjalne przedmioty.

Ponadto wszyscy gracze znajdą specjalny plecak odrzutowy z amerykańskim akcentem w lodout Lekkiego Szturmowca, a postacie z frakcji New Conglomerate znajdą w Depot nowy stylizowany pancerz Nomad Light Assault.

4 lipca to także pierwszy dzień kolejnego ważnego wydarzenia w PlanetSide 2, które to potrwa aż do końca sierpnia: Event Letni. Do gry dodana zostanie nowa dyrektywa z unikalnymi nagrodami, wśród których znajdą się także unikalne złote bronie na Flasha: LA7 Buzzard (NC), V30-F Starfall  (VS) oraz M4-F Pillager (TR).

By móc zdobyć te nagrody wystarczy zmoczyć co niektórych przeciwników używając do tego specjalnego pistoletu lub też balonów z wodą (granat), które to zadają średnie obrażenia. Oba te przedmioty znikną z gry po zakończeniu wydarzenia.

Prócz tego ekipa PlanetSide 2 naprawiła kilka błędów, dodała nowe cele dyrektyw dla MAX i Valkyrie, a właściciele Routerów i Elysium Spawn Tubes otrzymywać będą XP za każdego odrodzonego się w tym miejscu gracza.

Pełną listę zmian znajdziecie na forum.

Poprzedni artykułH1Z1 przywraca mapę Z1, dodaje skrzynkę Apocalypse, rozdaje prezenty
Następny artykułRozdział II Beyond już dostępny w Elite Dangerous!