Fani H1Z1 doczekali się w końcu dnia, kiedy do gry powróci pierwsza mapa, jaka była obecna w trybie Battle Royale – Z1. Prócz tego dodano nową skrzynkę z losową zawartością oraz wprowadzono nieco zmian w rozgrywce.

Outbreak, czyli odświeżona klasyczna mapa Z1, ma powierzchnię 64 km2, i z pewnością przypadnie do gustu zarówno starym, jak i nowym graczom.

Weterani zauważą kilka mniejszych punktów zainteresowań na północnych i zachodnich obszarach mapy, a także nowe miejsca pojawiania się łupów na terenach uprzednio ich pozbawionych.

Ukształtowanie terenu zostało udoskonalone w celu poprawienia nawigacji i uczynienia bardziej przejrzystym miejsc, w których można prowadzić pojazd. Ponadto zaktualizowano budynki, optymalizując ich wydajność, a także tworząc je bardziej atrakcyjnymi wizualnie. Podczas gdy większość układów budynków nie uległa zmianie, to jednak niektóre z nich zostały poprawione, tak by lepiej pasowały do obszaru, okien i drzwi, a także by poruszanie się po nich było bardziej spójne i mniej frustrujące.

Wszystkie te zmiany wprowadzone zostały z ogólną filozofia podtrzymującą klasyczny wygląd mapy i tak, by zachować to, co sprawiało, że każda lokacja i miejscowość były zabawne oraz interesujące.

Mapa Outbreak udostępniona została dla wszystkich standardowych trybów: Solo, Duo oraz Five, wraz z czterema losowo wybieranymi unikalnymi schematami oświetlenia.

Na podstawie opinii graczy, podjęto także decyzję o wyłączeniu możliwości wyboru miejsca pojawienia się na mapie.

Jeśli chodzi o mapę Z2 – Arena, to powróci ona w trybie Arcade.

ROZGRYWKA

  • AR-15 i AK-47 zostały dostosowane, aby umożliwić od dwóch do trzech (w zależności od tego, jak szybko strzelasz) dodatkowych strzałów trafiających w cel, zanim zadziała odrzut.
  • AR-15 i AK-47 są teraz 60% dokładniejsze podczas strzelania do bioder.
  • Zmęczenie od kucania zostało usunięte, więc gracze nie są już ograniczani, niezależnie od tego, jak często kucają.
  •  Animacje skoku zostały skrócone, aby zapewnić szybszą akcję skoku, pozwalając graczom skakać częściej bez czekania na zakończenie animacji. Dodatkowo, pęd gracza i prędkość utrzymują się w kierunku skoku, pozwalając na swobodne celowanie i rozglądanie się bez konieczności skrócenia skoku.
  • Animacje biegania i sprintu zostały przywrócone do wersji z Pre-Season 3 wraz z karabinami mającymi pozycję skierowaną do przodu.
  • Ulubione dźwięki uderzeń pocisków z Pre-Sezon 3 także powróciły: zniszczenie hełmu i kevlara, strzał w głowę.

PREZENTY

Wszystkie osoby, które rozegrają jeden mecz (Solo, Duo lub Five) pomiędzy 27 czerwca, a 4 lipca, otrzymają w nagrodę zestaw Homecoming Scrubs.

Wszystkie osoby, których konta stworzone zostały PRZED 20 września 2016 roku i w dniach od 27 czerwca do 4 lipca rozegrają jeden mecz w H1Z1 (Solo, Duo lub Five), otrzymają w podziękowaniu maskę Zombie Z1!

SKRZYNKA

Ponadto do gry dodano nową skrzynkę z losową zawartością: Apocalypse. Pełną listę przedmiotów, jakie można z niej zdobyć, znajdziecie TUTAJ.

I jak Wam się podoba ta aktualizacja?

Poprzedni artykułKoniec prawnych przepychanek pomiędzy Epic Games, a PUBG Corp.
Następny artykułZ okazji wakacji PlanetSide 2 zamienia pociski w wodę…
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Czarny

Aktualizacja jak najbardziej na +. Pozdrawiam

Skrish

Czyli teraz na nowo trzeba nauczyć się nowej-starej mapki :/ W sumie dobrze, że usunęli możliwość wyboru respa. Tak jest ciekawiej.