Remnant: From the Ashes to gra tworzona przez studio Gunfire Games znane graczom z Darksiders 3, która wydawana będzie przez Perfect World.

Zgodnie z zapowiedzią, gra ta będzie strzelanką z widoku z trzeciej osoby, z intensywną walką i strategiczną kooperacją, która to zabierze graczy w przyszłość, kiedy to Ziemia opanowana została przez istoty z innych wymiarów.

Świat jest w ruinie. Pozostała tylko resztka ludzkości, na która polują horrory z innego świata. Większość ludzi żyje jak szczury w gruzach zdewastowanych miast. Kilku niedobitków, którzy posiedli technologię otwierania portali do innych wymiarów, każdego dnia wyrusza na poszukiwanie surowców i znalezienie sposobu na pokonanie najeźdźców.

By przetrwać, użytkownicy będą musieli podróżować pomiędzy wymiarami – dynamicznie generowanymi i przerażająco pięknymi światami, ulepszać broń oraz wyposażenie, a także nawiązywać przyjazne kontakty z napotkanymi rzemieślnikami NPC, by móc zwerbować ich do swojej bazy.

The Root, czyli najeźdźcy, są bezwzględni i zabójczy. By ich pokonać, trzeba będzie zebrać drużynę złożoną z czterech graczy. Do dyspozycji użytkowników oddanych zostanie wielu różnych bohaterów, a każdy z unikalnymi umiejętnościami oraz zaletami, które mogą pomóc przetrwać walkę.

Remnant: From the Ashes zadebiutować ma w przyszłym roku na PC, Xbox One i PS4.

Nie wiem czemu, ale przeglądając materiały prasowe, mam wrażenie iż gra ta łudząco przypomina Secret World Legends…

Poprzedni artykułWypełniony robotami Outpost Zero już dostępny na Steam!
Następny artykułEkipa H1Z1 o Sezonie II, zmianach i nowej broni