Podczas czerwcowej konferencji Electronic Arts na E3, studio przybliżyło nam Anthem, ich najnowszą produkcję, która do tego wygrała tytuł najlepszej gry akcji pokazanej podczas tego wydarzenia.

Twórcy nie tylko odpowiedzieli wówczas na wiele pytań graczy, ale do tego zaprezentowali 20-minutowy materiał filmowy z rozgrywki.

Oczywiście nadal nie wiemy wielu rzeczy związanych z tą grą, ale opublikowane demo z E3 skupia się głównie na systemie walki oraz pięknie świata, który będą eksplorować gracze. Twórcy zabierają graczy na jedną z misji na maksymalnym poziomie, gdzie stają oni do walki z wieloma przeciwnikami.

Na filmie tym Anthem z pewnością wygląda efektownie, ale czy to wystarczy, by zachęcić do niej graczy, którzy już dawno temu stracili cierpliwość do Elctronic Arts?

Przypomnijmy, że premiera tej gry na PC, Xbox i PS4 zapowiedziana została na luty 2019.

A Wy macie zamiar wypróbować Anthem? Czy też po ostatnich wpadkach BioWare i EA podchodzicie do niego z „pewną dozą niepewności”?

Poprzedni artykułElder Scrolls Online o rozszerzeniu Wolfhunter i aktualizacji 19
Następny artykułAktualizacja 500+ trafiła do Conan Exiles i… rozpętało się piekło
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał Dudek

Wypróbowałbym bardzo chętnie ale nie koniecznie kupił, jak będą beta testy na pewno przetestuję, jak nie będzie dostępu by przetestować grę przed premierą, wstrzymam się z zakupem do momentu gdy będzie wiadomo z czym to się je 🙂

Marcin Rozciecha

Już to pisałem, ale powtórzę – jak dadzą utwór Muse Uprising w pełnym wymiarze, w takiej formie, jaka była zaprezentowana na trailerze podczas E3, to robię pre-ordera.