Jesteś drapieżnikiem czy zwierzyną? Na to pytanie ma pomóc Wam odpowiedzieć najnowsze rozszerzenie do The Elder Scrolls Online, które to doda dwie nowe instancje grupowe oraz mnóstwo innych zmian.

Rozszerzenie Wolfhunter dostępne będzie bezpłatnie dla wszystkich członków ESO Plus, ale także będzie można je zakupić w Crown Store. Jednocześnie do gry trafi darmowa aktualizacja 19, która to wprowadzi wiele ulepszeń, doda nowe funkcja oraz ulepszy umiejętności Wilkołaka.

Wolfhunter DLC doda do gry dwie nowe instancje grupowe: March of Sacrifices oraz Moon Hunter Keep. W pierwszej będziemy brać udział w Wielkim Polowaniu w królestwie daedrycznego księcia Hircine, a naszym celem będzie potężny Indryk. Druga instancja natomiast zabierze nas do zniszczonego garnizonu Orderu Śrebrnego Świtu, który to przejęty został przez wilkołaka o niezwykłej sile – Vykosę.

Oczywiście obie te lokacje wypełnione będą nowymi przeciwnikami i bossami oraz mogą zostać ukończone na poziomach normalnym, weteran oraz hard mode.

Aktualizacja 19 udostępniona zostanie wszystkim graczom The Elder Scrolls Online za darmo w tym samym dniu, co rozszerzenia Wolfhunter i doda nową mapę battleground, dodatki do wojny pomiędzy frakcjami w Cyrodill, a także ulepszoną funkcję zmiany umiejętności postaci oraz wzmocnienie Wilkołaka.

Nowa arena do walk PvP – Istirus Outpost, różnić się nieco będzie od tych wcześniejszych. Mapa ta będzie tylko częściowo symetryczna, co oznacza iż gracze muszą się jej nauczyć, a do tego będzie można na niej wykorzystywać wierzchowce.

Także i wojna w Cyrodill doczeka się paru zmian. Używając Keep Recall Stones gracze otrzymają możliwość szybkiej podróży na tym terytorium. Dodatkowo aktualizacja ta doda degradację oraz zmniejszanie się poziomów zarówno dla fortów, jak i zasobów. Oznacza to, że zarówno gracze solo, jak i małe grupy, mają szansę pomóc w wojnie przechwytując zasoby.

Aktualizacja 19 doda także ulepszone narzędzie zmiany ustawień postaci, pozwalające na indywidualne usuwanie nauczonych umiejętności. Dzięki niemu, gracze będą mogli dokonywać bardziej precyzyjnych zmian w swoich ustawieniach, bez konieczności dodawania wszystkich punktów od początku.

Także i Wilkołaki doczekają się odrobiny miłości ze strony twórców The Elder Scrolls Online. Wprowadzane zmiany kłaść będą nacisk na ulepszenie ich siły w walce i wpływać będą zarówno na umiejętności pasywne, jak i aktywne. Dla przykładu pasywka Blood Rage wydłuży czas trwania transformacji kiedy gracz zadaje obrażenia, a nie jak dotychczas podczas gdy je otrzymywał.

Więcej informacji na temat rozszerzenia Wolfhunter oraz aktualizacji 19 dowiedzieć się możecie już dzisiaj, o północy czasu polskiego, na oficjalnym kanale Bethesda na Twitch.tv.

ŹRÓDŁOZeniMax
Poprzedni artykułPlac Zabaw znika niedługo z Fortnite Battle Royale, powróci w przyszłości
Następny artykułWalka w wielkimi stworami na 20-minutowym demo z Anthem