Rosyjski wydawca My.com ogłosił wczoraj, że połączył siły ze studiem Booming Games, by wydać w Europie i Ameryce Północnej taktyczne średniowieczne MMO Conqueror’s Blade.

Conqueror’s Blade, znane na Wschodzie jako War Rage, stawia graczy w roli przywódców wojskowych i to zarówno na polu bitwy, jak i poza nimi. Użytkownicy staną w nim do walk PvP na wielką skalę, dowodząc licznymi jednostkami AI. W rozgrywce może wziąć udział maksymalnie 30 graczy, a do ich dyspozycji oddana zostanie lekka kawaleria, łucznicy, halabardnicy, czy też rycerze z różnych krajów.

W wielkim rozległym świecie Conqueror’s Blade, gracze staną przed zadaniem nie tylko dowodzenia armiami, ale i powiększania swoich wpływów, budowy ekonomii oraz wzmacniania własnych fortec, tak aby mogły przetrwać najazdy przeciwników.

Docelowo Conqueror’s Blade będzie tytułem F2P, ale zanim to nastąpi udostępniony zostanie we wczesnym dostępie (zamknięte beta testy). Osoby zainteresowane tą produkcją już w tej chwili mogą zakupić jeden z trzech pakietów fundatora, gwarantujących dostęp do beta testów. Oczywiście można także zgłosić się do uczestnictwa w beta testach, licząc na to, że się do nich dostaniecie.

Niestety, na ten moment nie podano terminu rozpoczęcia beta testów, jak i samej premiery.

I jak Wam się widzi ta produkcja?

ŹRÓDŁOMy.com
Poprzedni artykułEkipa PlanetSide 2 poprawia wydajność, dodaje nowe implanty – na razie na PTS
Następny artykułBlack Desert Online szykuje się do zmiany grafiki, zachęca do levelowania koni