Do wielu rzeczy można się przyczepić jeśli chodzi o Black Desert Online, ale jednego wszyscy są zgodni: gra wygląda cudnie. Czy może ona wyglądać jeszcze lepiej? Okazuje się, że tak.

Pierwsze zapowiedzi związane z poprawą aspektu wizualnego gry pojawiły się jeszcze w zeszłym roku, ale już niedługo będziemy mogli zobaczyć je na własne oczy.

Już w przyszłym tygodniu, a dokładnie to 11 sierpnia, podczas specjalnej prezentacji, studio Pearl Abyss pokaże nam ulepszone graficznie Black Desert Online. Podobno nowy wygląd zwali nas z nóg…

A tymczasem, w oczekiwaniu na to wydarzenie, Kakao Games Eu zaprasza graczy do specjalnego wydarzenie poświęconemu koniom w Black Desert Online. Wierzchowce są w tej grze niesłychanie ważne, a ich levelowanie może być dość wyczerpujące – no chyba, że korzysta się z taktyki na „AFK” i ze specjalnych strojów jeździeckich.

I właśnie dlatego do 15 sierpnia, użytkownicy angielskojęzycznej wersji Black Desert Online, wziąć mogą w specjalnym wydarzeniu Saddle Up. W trakcie jego trwania szybkość zarabiania punków XP dla wierzchowców zwiększona będzie o 30%.

Ponadto wszystkie konie powyżej 15 poziomu można wymienić w stajni na Imperial Training Ceryificate, a za te z kolei można zakupić specjalne przedmioty od stajennego.

Poprzedni artykułMy.com wydawcą Conqueror’s Blade na Zachodzie
Następny artykułConan Exiles ujawnia szczegóły oswajania stworzeń