Aż trudno uwierzyć, że ArcheAge obchodzi już 4-te urodziny na Zachodzie. Z tej też okazji Trion Worlds przygotował sporo specjalnych promocji oraz wydarzeń dla użytkowników.

Trzy razy dziennie gracze mogą wziąć udział w Water Gun Festival Event, za ukończenie którego otrzymają Kyrios Badhes oraz Hiram Infusion. Do 26 września, odebrać można każdego dnia trzy eliksiry z 500 punktami labora. Prócz tego wydawcy uruchomili promocję na zakup Apex, gdzie przy zakupie trzech otrzymuje się jeden gratis.

Natomiast gracze z niecierpliwością oczekują na aktualizację 5.0 – Relikwie Hiram, która to zapowiedziana została jeszcze na ten rok i wprowadzi wiele nowości: nowe obszary, przeciwników, zwiększenie poziomu Ancestral, sprzęt na poziomie Hiram, nowe umiejętności i wiele innych rzeczy.

Zanim jednak to nastąpi, w połowie październików graczy ArcheAge czeka jeszcze jedna serwerowa ewolucja – bo przecież nikt z Trion Worlds nie odważy się użyć słów „łączenie serwerów„. Serwer Europejski Ezi zostanie bez zmian, natomiast Shatigon połączy się z Eanna i Pprophecy, a Tempest z Retribution. Trzeba w końcu zrobić miejsce na kolejną rundę nowych serwerów, które to pewnie wystartują wraz z aktualizacją 5.0 i przynoszą obecnie  największe zarobki 🙂

Poniżej załączam najnowszą infografikę podsumowującą cztery lata ArcheAge. Okazuje się, że przez ten okres stworzono 5.6 miliona postaci, z czego jedynie 200.000 ma obecnie maksymalny poziom.

Poprzedni artykułEkipa New World o technologii, specjalizacji i śmierci
Następny artykułThe Culling Origins debiutuje na Steam i wprowadza wiele usprawnień
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kordus

Kinya ! Daj znać jakby otwierali nowe serwery ! Czekam z niecierpliwością, mimo tego że twórcy totalnie popsuli gre, fresh start jest zawsze tak strasznie zlagowany i zbugowany to nadal nie ma tak dobrego mmo na rynku.