Wygląda na to, że studio Trion Worlds może mieć jakieś problemy lub też po prostu robi restrukturyzację, gdyż pojawiły się informacje o zwolnieniach. Z pierwszych informacji wynika, iż najmocniej ucierpiała ekipa ArcheAge.

Ze stanowiskiem producenta pożegnała się Seraphina „Celestrata” Brennan, która przez pewien czas pełniła funkcję Community Managera dla ArcheAge i nie cieszyła się zbyt dużą popularnością wśród społeczności tej gry. Prócz tego – i podobno na własne życzenie, ze studia odszedł także obecny Community Manager Joe „Muzzy” Brogno, a do tego zwolniono kilka osób pracujących w obsłudze klienta i projektantów.

A tymczasem w czwartek, na serwery ArcheAge trafiła sporych rozmiarów aktualizacja. Gracze mogą wziąć udział obecnie w wydarzeniu artystycznym i zakupić obrazy stworzone przez innych użytkowników gry, w zamian otrzymując specjalne monety.

Fanów wędkarstwa z pewnością ucieszy jego nowa odmiana- sportowa, dzięki której w świecie pojawiać sie będzie więcej ławic, a do tego dodano nowe typy wędek i przynęt.

Użytkownicy Frash Start serwerów doczekali się podniesienia poziomu do 55, dodania grywalnych ras Dwarf i Warborn oraz związanych z nimi stref. Ponadto można już szukać skarbów na zatopionych wrakach, stoczyć walkę z Lewiatanem oraz zdobyć lepszy ekwipunek z Krakena.

Poprzedni artykułBoże Narodzenie powróci w lipcu do Fortnite Battle Royale?
Następny artykułConan Exiles: Oczyszczenie w burzy piaskowej