Kilka dni temu miał premierę na Steam Early Access ciekawy sieciowy survival, który szczególnie może zainteresować fanów zamykanego Just SurviveDead Frontier 2.

Tworzona przez studio Creaky Corpse gra MMO, łączy w sobie mroczny świat, konieczność przetrwania i walkę z hordami zombiaków oraz innych zombiako-pochodnych przeciwników. A do tego udostępniona została graczom za darmo!

Podobnie do innych darmowych tytułów, także i ten oparty jest na mikropłatnościach. osoby pragnące wesprzeć tę grę mogą zakupić ze sklepu liczne przedmioty kosmetyczne oraz różnego rodzaju ulepszenia, takie jak chociażby więcej slotów na postacie, czy też w ekwipunku.

Dead Frontier 2 oferuje sporo zawartości PvE, ale także i walki PvP dla osób, które czuja potrzebę walki z innymi graczami. Prócz tego rozbudowany system progresji postaci, realistyczna gospodarkę ekonomiczną bazującą na wymianach pomiędzy graczami oraz zwiedzanie przerażającego świata w poszukiwaniu zasobów i łupów.

Przyszłe aktualizacje dodać mają możliwość tworzenia baz i ataki na nie, walki z bossami AI, rzemiosło, więc trybów PvP, klany i wiele nowego wyposażenia.

Twórcy zakładają, że Dead Frontier 2 zadebiutuje po dwóch latach pobytu we wczesnym dostępie.

Zainteresowani?

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułNowa broń w Fortnite Battle Royale, Agentka Rio w Ratowanie Świata
Następny artykułSCUM bije rekordy popularności, a w planach nowe bronie
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz Wesołowski

Wersja 2D była całkiem niezła… Zobaczymy jak ta wypadnie. :}