Po wielu opóźnieniach, studio Intrepid udostępniło w końcu graczom wersję Alpha One tworzonego przez nich Ashes of Creation.

Pierwotnie testy te zaplanowane zostały na kwiecień tego roku i opóźnione na czerwiec, ale by nie konkurować z zaplanowanymi na ten miesiąc ważniejszymi premierami związanymi z grami MMORPG, zdecydowano ostatecznie rozpocząć je w lipcu.

Testy Alpha One potrwają do 13 sierpnia i graczom udostępnione zostanie jedynie około 20% magicznego świata Verra, oraz tylko trzy klasy: tank, kleryk i mag.

Celem twórców jest przetestowanie serwerów, a także zebranie opinii na temat różnych systemów, które oferować będzie gra, takich chociażby jak walka, zbieractwo, łupy, karawany, bossy rajdowe, czy też rozbudowę miejskich osiedli i oblężenia zamków.

W testach tych mogą wziąć udział ci gracze, którzy zdecydowali się na najdroższego pakietu dostępu (500$), więc jeśli chcielibyście osobiście sprawdzić postęp prac nad tym MMORPG, to możecie zaszaleć.

Plusem jest to, że Alpha One nie jest objęta klauzula poufności, więc można spodziewać się wysypu informacji na temat Ashes of Creation, wliczając w to streamy na Twitch.tv.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułPremiera Conan Chop Chop opóźniona… po raz kolejny
Następny artykułNew World: ahoj przygodo, przed nami BETA!
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulasD

Jeśli dostarcza co obiecują i wyjdzie to w najbliższych 2 latach to i tak nie zagram bo juz nie ma czasu na drugiego Archeage’a.