Kilka dni temu studio Intrepid, które od kilku lat tworzy fantasy MMORPG Ashes of Creation, przeprowadziło kilkunastogodzinne testy trybu battle royale Apocalypse. Co ciekawe, to testy te odbyły się na platformie Steam i – jak się można było spodziewać, -nie zostały zbyt dobrze przyjęte przez fanów tej produkcji.

Tak naprawdę, to odzew był na tyle negatywny, że studio postanowiło całkowicie usunąć stronę Ashes of Creation Apocalypse Open Beta ze Steam i w tej chwili znaleźć ją można tylko dzięki archiwum. Oczywiście twórcy wielokrotnie podkreślali, że zaprezentowany kilka miesięcy temu battle royale, to tryb w którym mogą przeprowadzać testy rozgrywki oraz techniczne, ale gracze chyba nie do końca wierzą tym zapewnieniom.

Komentarze na Reddit oraz recenzje na Steam udowodniły tylko, że tryb ten wręcz rozwściecza fanów MMORPG. Są oni wręcz przekonani, że jest to jedno wielkie oszustwo, tym bardziej, że podczas tych krótkich beta testów był czynny także sklep, w którym można było zakupić przedmioty kosmetyczne.

By nieco uspokoić społeczność, studio Intrepid zaprezentowało nowy zwiastun rozgrywki z Ashes of Creation. I chyba nie do końca zrobił na graczach takie wrażenie, jakie mieli nadzieję osiągnąć. Lewitujące modele, przycinki, brak narracji i kiepskie animacje postaci  nie zachwycają – nawet jeśli nadal jest to faza alpha. Tym bardziej, że jakiś czas temu Steven Shariff wspomniał w jednym z wywiadów, że na tym etapie produkcji, gra przekroczyła już swój budżet…

Obejrzyjcie zamieszczony poniżej zwiastun i dajcie znać co o nim myślicie. Jak dla mnie, studio Intrepid powinno się trzymać dotychczasowego stylu i zaprezentować jedynie piękno tworzonego przez nich świata, bez postaci, dziwnych walk i innych rzeczy, które rozpraszają uwagę (raptory !?).

Poprzedni artykułSynced: Off Planet to strzelanka z zombiakami, które będziecie mogli shackować
Następny artykułWolfenstein Youngblood ukończony: Lothar oszukiwał, wysokości nie pomagały
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Nsuidara

Rozumiem ze gang rapotorów zachciał napaść na miasto ? wot ? >_>