W ostatnich tygodniach studio NeoWiz miało mnóstwo pracy. Nie tylko musiało przygotować Bless Online do (nieco przedwczesnej) premiery, ale i do zmiany modelu biznesowego na Free-to-Play. Premiera już za nami, a przed nami listopad pełen nowości.

Na 7 listopada zaplanowano kolejną aktualizację do Bless Online, która to podwyższy maksymalny poziom postaci na 50, doda nowy region, misje fabularne i poboczne, a także nową instancję grupową.

W nowym regionie znaleźć będziemy mogli kilka różnorodnych biomów: gorącą pustynię, nieużytki wypełnione przerażającymi potworami, a także Shaqqarę – tajemnicze ruiny starożytnej cywilizacji.

Postacie na maksymalnym poziomie będą mogły odkryć tajemnicę podziemnego laboratorium Zeeto ukrytego w Polluted Forest, do którego to będzie można wejść tylko raz na dzień. Zanim jednak dotrzemy do finalnego duetu złożonego z Zeeto i Zeetatan, stawić będziemy musieli czoła kilku innym przeciwnikom: Zeedraco, Elem, Chikeekee i Cimon.

Prócz tego studio NeoWiz zapowiedziało zmiany związane z systemem ulepszania wyposażenia. Condensed Magic Stone przestanie być materiałem używanym do ulepszania, a stanie się surowcem potrzebnym do rzemiosła. Wszystkie pozostałe przedmioty używane do ulepszenia działać będą na wszystkich poziomach, a by ochronić wyposażenie przed spadkiem ulepszenia użyć trzeba będzie Impurity Remover.

Warto dodać także, że za codzienne logowanie do Bless Online w listopadzie, zdobyć można bardzo atrakcyjne nagrody wliczając w to walutę premium, wierzchowca pumę, a także wiele przedmiotów potrzebnych w oswajaniu i utrzymywaniu stworzeń.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułRust dodaje latający środek transportu, ulepsza frachtowiec
Następny artykułSCUM balansuje łupy, dodaje instrumenty muzyczne i… fallusy