O tym, że Bless Online jeszcze w tym roku doczekać miało się oficjalnej premiery na Steam wiedzieliśmy od dawna, ale chyba nikt z nas nie przypuszczał, że stanie się to tak szybko.

Jeśli nadal obserwujecie Bless Online, ale nie chcieliście wydawać pieniędzy na wypróbowanie tej gry w trakcie jej „wczesnego dostępu” na Steam, to mam dla Was dobrą wiadomość. Studio NeoWiz ogłosiło dzisiaj datę oficjalnej premiery tej gry i jednocześnie przejście na model Free-to-Play: 23 października.

Mamy także nowy zwiastun.

Wszyscy dotychczasowi gracze, którzy zakupili pakiety dostępu do Bless Online, otrzymają w rekompensacie mnóstwo nagród, wliczając w to nawet lifetime subskrypcję:

  • Wersja podstawowa – 90 dni subskrypcji premium + ekskluzywny strój Great Lord Pysus’ Nobility Set;
  • Wersja standardowa – 90 dni subskrypcji premium + ekskluzywny strój Great Lord Pysus’ Nobility Set + ekskluzywną skórkę na wierzchowca Lumen Type Mobile Weapon, Nepa;
  • Wersja Deluxe – 180 dni subskrypcji premium + ekskluzywny strój Great Lord Pysus’ Nobility Set + ekskluzywną skórkę na wierzchowca Lumen Type Mobile Weapon, Nepa + ekskluzywną skórkę na peta Strong Friend Mekka;
  • Wersja kolekcjonerska – subskrypcja premium „lifetime” + ekskluzywny strój Great Lord Pysus’ Nobility Set + ekskluzywną skórkę na wierzchowca Lumen Type Mobile Weapon, Nepa + ekskluzywną skórkę na peta Strong Friend Mekka.

A tymczasem już od dzisiaj, obecni użytkownicy Bless Online, mogą wziąć udział w nowo dodanym rajdzie w ruinach Petala, gdzie zdobędą unikalne nagrody, a także w licznych wydarzeniach związanych z Halloween.

ŹRÓDŁOKomunikat
Poprzedni artykułEkipa Scum o nadciągających nowościach: traktory, zrzuty, łuki i inne
Następny artykułConan Exiles dodaje religię Jhebbal Sag, niewolnicy będą umierać z głodu
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JXRaiv

Wcale bym się nie zdziwił gdyby to „lifetime” okazało się tylko kilka dni dłuższe od wersji Deluxe.

Kinya Turbgroszka

Pesymista 😛

Mr Robost

Haha 🙂 Ja też trzymam kciuki za Deluxe żeby zdążyli wykorzystać do końca.