Najnowsza aktualizacja do Scum wprowadza szereg nowości, które mają zaspokoić nawet te najbardziej pierwotne potrzeby mieszkańców tej przeklętej wyspy.

Do gry dodano nową broń w postaci łuku i strzał, który doskonale sprawdzi się w polowaniu na dziką zwierzynę, jak i w walce z innymi więźniami. Gracze mogą wykorzystać od teraz swoje umiejętności tropienia w polowaniu na dziki i kozy wędrujące po wyspie, a następnie z ich głów stworzyć nowe nakrycia głowy lub ozdoby.Dodatkowo znacznie poszerzono personalizację wyglądu postaci, dodając całkowicie nagi model postaci do gry, wliczając w to suwak do fallusa. Podobnie jak w przypadku innych statystyk w Scum, także i ten organ połączony został z punktami atrybutów, więc im bardziej chcecie go powiększyć, tym więcej punktów atrybutów trzeba na to wydać.

Ponadto do gry dodano trzy instrumenty muzyczne, a także umożliwiono adminom prywatnych serwerów granie dronem.

Z racji tego iż Scum z założenia jest grą survivalową, twórcy powoli zaczęli także zmniejszać ilość łupów pojawiających się w świecie, tak by nie było zbyt łatwo. I tak pojawiania się przedmiotów wojskowych obniżono o 50%, a pozostałych łupów o 25%. Prócz tego o 50% zmniejszono ilość zdobywanego pożywienia, a także zwiększono słodkość soków – czas zadbać o odpowiedni poziom cukru. Dodatkowo oddawanie moczu obniży poziom sodu w organizmie.

Sporo tego, ale zainteresowanie grą znacznie spadło. Sądzicie, że dzisiejsza aktualizacja to zmieni?

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułBless Online zapowiada nowości: nowy region i dungeon, zwiększenie maksymalnego poziomu
Następny artykułRzut oka na kolejny pakiet startowy do Fortnite Battle Royale – Summit Striker