Fani gier MMORPG z pewnością przyzwyczajeni są do licznych poprawek, balansów i usprawniń, jakie wiecznie zachodzą w tego typu tytułach. Nie ma więc co się dziwić, że także i ekipa MapleStory 2 zapowiedziała zmiany w 'endgame’.

Twórcy zauważyli kilka znaczących problemów z obecną zawartością skierowaną do osób posiadających postacie na maksymalnym poziomie i dlatego rozpoczęto prace nad jej ulepszeniem.

Już w niedługim czasie gracze MapleStory 2 mogą spodziewać się zmian w ogólnej strukturze instancji grupowych „hardmode”. By ułatwić do nich dostęp osobom z nieco mniejszą punktacją gear score, część z nich będzie mieć zmniejszone wymagania. Ponadto, zmieniona zostanie struktura otrzymywanych nagród, tak by zdobycie tych najbardziej pożądanych nie było aż tak frustrujące. Oznacza to, iż osoby chcące zdobyć rękawiczki, nakrycie głowy i buty będą musiały udać się do Fire Dragon lub Labirynthe Halls, napierśnik i spodnie do BeyondTris Link oraz Rune Temple, a bronie otrzymać będzie można w  pozostałych instancjach. Prócz tego ekipa MapleStory 2 zapowiedziała dodanie normalnych wersji instancji rajdowych Chaos, które to skierowane będą do graczy mających 4500GS oraz ulepszenie nagród za dzienne misje.

Na grudzień zapowiedziano ponadto kolejną olbrzymią aktualizację do MapleStory 2. Gracze otrzymają między innymi dostęp do Sky Fortress, gdzie walczy się z losowymi bossami 1 vs 1, a także Maple Areny (PvP). W grze pojawią się także nowe instrumenty, zwiększona zostanie maksymalna ilość postaci mogących należeć do gildii oraz dodana zostanie nowa klasa: leczący Soul Binder.

Więcej informacji na temat nowości, jakie wprowadzone zostaną do MapleStory 2 w grudniu, ujawnione zostanie już w tym tygodniu.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułFortnite Battle Royale ulepsza pompkę, dodaje Naparzankę
Następny artykułLiczne nagrody do zdobycia podczas uroczystości Undaunted w The Elder Scrolls Online