Już 18 lipca startuje kolejna faza beta testów MapleStory 2. I chociaż gra ta dostępna jest w Azji już od jakiegoś czasu, to wersja angielskojęzyczna zadebiutować ma dopiero w tym roku. Z zainteresowania jakie wzbudza to MMORPG wynika, że może się ono okazać hitem.

Zresztą co w nim może się nie podobać? Oferować ono będzie graczom tyle aktywności, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie: wypady do instancji grupowych, rajdy, domy, wędkarstwo, wyścigi, rewie mody, dyskoteki i mnóstwo innych rzeczy.

Jeśli chcielibyście mieć szansę na wypróbowanie tej gry przed jej oficjalna premierą, to zarejestrujcie się do beta testów. Jeśli jednak chcielibyście mieć zagwarantowany udział w testach, które ruszają już za kilkanaście dni, to musicie zakupić jeden z pakietów fundatorów.

Najtańszy z nich kosztować będzie 25$, a na najdroższy musicie wydać już 100$. W każdym przypadku otrzymacie konto premium na określony czas, 2.000 Meret do wydania w sklepie, jednorożca oraz ozdobne tagi. Droższe pakiety zapewniają dostęp do unikalnych strojów, emotki i jeszcze więcej Meretów.

Dodatkowo, każdy osoba, która zakupi jeden z pakietów fundatorów, otrzyma także zwój Founder’s Daily Wonder. Zwój ten będzie dostępny jedynie przez 28 dni, ale jego codzienna aktywacja nagrodzi graczy dodatkowymi przedmiotami kosmetycznymi, takimi jak wierzchowce, stroje, plecaki, czy nawet bardzo nietypowo wyglądającym nagrobkiem, który to pojawi się w miejscu śmierci gracza.

Pakiety fundatorów będzie można zakupić od 17 lipca i oferowane będą w limitowanej ilości. Zawierać będą one tę samą zawartość, co pakiety, które sprzedawane będą przed oficjalną premierą MapleStory 2, a jedynym ich dodatkowym bonusem będzie dostęp do beta testów.

ŹRÓDŁONexon
Poprzedni artykułH1Z1 uruchamia tryb weekendowy: Podchody
Następny artykułConan Exiles bije rekordy popularności, Funcom zapowiada Klejnot Zachodu