Już w najbliższy czwartek rusza kolejne wydarzenie w The Elder Scrolls Online: Undaunted Celebration, podczas którego to będzie można zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody, a także kolejne piórko Indrika.

Undaunted Celebration to wydarzenie skierowane do fanów wypraw do instancji grupowych. W trakcie jego trwania, raz dziennie na postać otrzymać będzie można nagrodę w postaci Mysterious Reward Box. Wystarczy udać się do zakładki Group & Activity Finder, wybrać Dungeon Finder oraz rolę, ukończyć losowy dungeon i nagroda jest Wasza.

Po otwarciu skrzynki otrzymać możemy losowe nagrody, które obejmują między innymi  motywy, pety, wierzchowce, a nawet domy.  Co ciekawe, to do zdobycia jest także ultra rzadka nagroda specjalna, w postaci 130 wierzchowców, wliczając w to te z wcześniejszych Crown Crate!

Podczas tego wydarzenia zdobyć będzie można także Event Tickety potrzebne do zakupienia kolejnego piórka unikalnego wierzchowca Indrika. Aż trzy bilety otrzymamy każdego dnia za zabicie ostatniego bossa w losowej instancji grupowej. Więcej informacji o tym jak zdobyć tego darmowego wierzchowca znajdziecie w tym artykule.

Undaunted Celebration startuje w czwartek, 29 listopada, o godzinie 16:00,  i potrwa do 5 grudnia, do godziny 16:00 czasu polskiego.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułMapleStory 2 zapowiada zmiany w endgame oraz klasę Soul Binder
Następny artykułFortnite Ratowanie Świata dodaje nowego bohatera i kolejną część kampanii w Dolinie Samowitości