Każdego dnia słyszymy o kolejnych pojawiających się i znikających produkcjach z gatunku Battle Royale. Każdy z twórców marzy wręcz o tym, by odnieść taki sukces jak Fortnite, PUBG, czy też Apex Legends.

Jeśli znudziły Was obecne produkcje, to może czas spróbować coś nowego? The Watchers (Obserwatorzy) od studia Blindfold może Was zainteresować.

Jeśli jesteście tak fatalni w Battle Royale jak ja i umieracie w kilka minut po rozpoczęciu meczu, po czym spędzacie resztę czasu obserwując kolejnych graczy, aż do wyłonienia zwycięzcy, to ta produkcja może być w sam raz dla Was.

W The Watchers na mapie walczy ze sobą zaledwie 24 graczy, ale Ci którzy już zginęli śmiercią-wcale-nie-chwalebną mogą pozostać w meczu i potencjalnie wpływać na jego wynik. Każdy gracz po śmierci staje się Obserwatorem i może obstawiać na zwycięstwo swojego ulubionego Ocalałego, a także używać dostępnych narzędzi by uprzykrzyć życie innym pozostającym przy życiu uczestnikom.

Premiera The Watchers na Steam Early Access zapowiedziana została na ten rok.

Jeśli jednak zainteresował Was ten tytuł i chcielibyście go wypróbować za darmo, to do 4 sierpnia możecie wziąć udział w trwających obecnie beta testach. Wystarczy udać się na oficjalną stronę gry i ściągnąć klienta. Serwery dostępne są codziennie od 17:00 do 21:00 CEST.

Poprzedni artykułSandbox Citadel: Forged With Fire ogłasza premierę na PC, PS4 i Xbox One
Następny artykułOstrzeżenie: Wild West Online aka New Frontier zadebiutował (ponownie) na Steam Early Access