Studio Entrada Interactive ogłosiła dzisiaj, że tworzony przez nich survival Miscreated, po czterech latach opuści Steam Early Access i oficjalne zadebiutuje już 18 grudnia.

Wraz z premierą w grze pojawi się mnóstwo nowości w tym nowe bronie, hostowane serwery z wieloma opcjami konfiguracyjnymi, powiększona mapa, nowe efekty pogodowe, uprawa roślin, gotowanie, zasilanie domów energią elektryczną, trudniejsi przeciwnicy SI i wiele innych rzeczy. Poniżej mamy dla Was najnowszy zwiastun.

Zgodnie ze słowami terrego Evansa, CEO Entrada Interactive, Miscreated było niesamowita podróżą dla tego studia. Wokół gry powstała wspaniała społeczność, która pomogła w jej tworzeniu na wiele sposobów. Jest więc to słodko-gorzki czas dla studia, będącego na ostatniej prostej podczas przygotowań do wdrożenia wersji 1.0.

Miscreated jest wieloosobową grą survivalową, której akcja osadzona została w postapokaliptycznym świecie. Po Ostatecznej Wojnie ludzkość prawie wyginęła, a pozostali ocaleni każdego dnia próbują przetrwać w tym bezlitosnym świecie zniszczonym przez mutującą plagę. Gracze będą musieli przetrwać w obliczu przerażających mutantów, wrogich zwierząt, innych ocalałych i niebezpiecznych efektów pogodowych.

  • Eksploracja – Odkryjcie świat Miscreated, z niezwykłymi szczegółami i różnorodnymi krajobrazami, z malowniczymi lasami, miastami, głęboko ukrytymi jaskiniami, bunkrami i kanałami.
  • Pojazdy – Odkryjcie ponad 15 rodzajów pojazdów i naprawcie je by móc je użyć do podróży po wodzie i lądzie;
  • Walka PvP – W Miscreated znajdziecie ponad 70 unikalnych broni, wliczając w to broń białą, karabiny szturmowe i snajperki. Ulepszajcie swoja broń dodając załączniki i lunety, tak by dostosować je do każdej sytuacji i stylu gry.
  • Hordy mutantów – Skutkiem ubocznym Ostatniej Wojny są całe hordy mutantów. W ich obliczu inni gracze będą małym zmartwieniem.
  • Przetrwanie – W Miscreated natkniecie się na dynamiczne zmiany pogodowe, które mają wpływ na statystyki Waszej postaci. Szalejące burze, gęsta mgła, śnieg, tornada, burze radiacyjne – to tylko niektóre z nich.
  • Pozostaw ślad – Ponad 200 przedmiotów, które można wytworzyć oraz swobodne budowanie baz, dla osób chcących wybudować wymarzoną bazę i nazwać ją swoim domem. Odkryjcie zaawansowane elementy budowlane i odholujcie je do swojej bazy. twórzcie klany, by móc współpracować i stworzyć arcydzieło budowlane.
  • Społeczność – Miscreated zostało stworzone przy pomocy graczy i docenia ich wkład oraz ich opinie.
  • Funkcje dodawane w aktualizacji 1.0 – Hostowane serwery, ekspansja mapy, nowe wzorce pogodowe (zamieć i kwaśne deszcze), kompletny system temperatury postaci, napromieniowane/ zatrute pożywienie i woda, nowi przeciwnicy SI,  zaktualizowane dźwięki, przygotowywanie jedzenia na grillu, urządzenia na prąd i wiele nowości, które dodane zostaną w przyszłości.

Jak wiecie, Miscreated jest jednym z tych survivali, w który grałam i który nadal bacznie obserwuję. Jest to nie tylko przepięknie wyglądająca gra, ale i niezwykle wymagająca. Naprawdę zachęcam Was do wypróbowania.

Dajcie znać, czy macie zamiar wypróbować ten tytuł po premierze.

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułNo Man’s Sky zaskakuje aktualizacją Visions
Następny artykułRing of Elysium już dostępne w Europie!