Kolejny ciekawy tytuł, którego pierwszy zwiastun mogliśmy obejrzeć podczas gali The Game Awards 2018Scavengers, od małego studia Midwinter Entertainment.

Scavengers ma być sieciową grą akcji, łączącą w sobie elementy survivalowe, strzelanki, ale też i kooperację oraz walkę z innymi graczami.

W Scavengers gracze będą współpracować w czteroosobowych drużynach i wspólnie odkrywać mapę, walcząc o zasoby nie tylko z przeciwnikami kierowanymi przez SI, ale i z innymi graczami. Akcja gry osadzona została na skutej lodem postapokaliptycznej Ziemi, a to oznacza że prócz walki z przeciwnikami, gracze będą musieli także przetrwać bardzo trudne warunki atmosferyczne.

To gra, w której drużyny muszą współpracować, by przetrwać, ale także w tym samym czasie rywalizować o zwycięstwo. Więc to co zrobiliśmy, to wzięliśmy najważniejsze aspekty gier survivalowych i w pewnym sensie skondensowaliśmy je w trybie rozgrywki wieloosobowej opartej na czasowo ograniczonej sesji.

Pierwsze testy zaplanowane zostały na rok 2019, a jeśli chcielibyście wziąć w nich udział, to zapiszcie się do nich na oficjalnej stronie Scavengers.

Zainteresowani?

Poprzedni artykułNowa zimowa mapa Vikendi nadciąga do PUBG
Następny artykułJourney to Savage Planet dla fanów eksploracji