Na środę zapowiedziano kolejną aktualizację w Bless Online, która prócz przywrócenia i powiększenia Rift of Time and Space, dodaje także wiele wydarzeń związanych z okresem świątecznym.

Rift of Space and Time to specjalne wydarzenie dla jednej lub trzech osób, związane z ochroną artefaktu przed nadciągającymi kolejnymi falami przeciwników, które po wrześniowej premierze usunięto z gry na początku listopada. Teraz powraca z jeszcze większą mocą. Tym razem zamiast 20 do pokonania będzie 30 fal fal, w trakcie których zarabiamy specjalne tokeny i możemy je wydać na różnego rodzaju wzmocnienia. Do zdobycia będą nowe bransolety ze specjalnymi efektami.

A jeśli walka o przetrwanie podczas ataku hordy przerażających potworów nie jest w Waszych klimatach, to może zainteresują Was nowe wydarzenia świąteczne.

Już od początku grudnia, za codzienne logowanie do gry, użytkownicy Bless Online mogą zdobywać atrakcyjne nagrody, a już jutro ruszają kolejne trzy eventy z równie ciekawymi nagrodami. W trakcie wydarzenia można także oswajać unikalnie wyglądające świąteczne stworzonka oraz zdobyć (i zakupić) nastrojowe stroje.

A jeśli nadal z niecierpliwością czekacie na dzień, w którym studio NeoWiz doda do zachodniej wersji Bless Online klasę Mystic, to… jeszcze trochę poczekacie. Zgodnie ze słowami producenta, klasa ta wraz z wieloma innymi wcześniej nie widzianymi nowościami, udostępniona zostanie graczom dopiero w pierwszej połowie 2019 roku.

Poprzedni artykułDaybreak Games pracuje nad kolejną grą w uniwersum PlanetSide
Następny artykułGloria Victis ulepsza system zdrajców, dodaje sojusze