Mam wrażenie, że każdego tygodnia zaczynam informacje o Bless Online słowami „NeoWiz się nie poddaje” – ale tak to wygląda. Nie dość, że firma ta zleciła zależnej spółce stworzenie Bless Unleashed na Unreal 4, to mimo wielu negatywnych opinii, regularnie dodają nowości do swojej głównej produkcji.

I gdyby tylko ktoś odpowiedzialny za robienie i zamieszczanie zdjęć z tej gry w publikowanych komunikatach, w końcu się obudził i przestał publikować te miniaturowe szkaradztwa, to nawet mogłabym przestać marudzić. Dobra wiadomość jest taka, że w tym tygodniu doczekaliśmy się zwiastuna.

Od dzisiaj gracze Bless Online, którzy osiągnęli poziom 45, uzyskali dostęp do wydarzenie Rift of Space and Time oraz funkcji losowej instancji grupowej. W obu przypadkach można zdobyć unikalne nagrody.

Rift of Space and Time to wydarzenie związane z ochroną artefaktu przed nadciągającymi kolejnymi falami przeciwników. W sumie do pokonanie jest 20 fal, w trakcie których zarabiamy specjalne tokeny i możemy je wydać na różnego rodzaju wzmocnienia. Zadanie to można wykonywać solo lub też w drużynie trzyosobowej i jest to jedyne miejsca, z którego uzyskać można nowy rodzaj wyposażenia: bransolety.

Pierwszy zwiastun Bless Unleashed

Jeśli chodzi o funkcję losowego dungeonu, to jest to dokładnie tym jak brzmi. Skorzystać z niej można tylko dwa razy na dzień, ale w zamian gracz otrzyma dodatkowe nagrody uzależnione od ilości pokonanych bossów.

I wszystko pięknie ładnie, ale nieliczni użytkownicy tej gry nadal narzekają na lagi oraz błędy, a tymczasem NeoWiz zapowiedział premierę Bless Online jeszcze w tym roku.

ŹRÓDŁOKomunikat
Poprzedni artykułNadciągają kolejne testy The Cycle, mamy nowy zwiastun
Następny artykułElder Scrolls Online: zachwycające Murkmire oraz kapitalne zmiany w Cyrodill