Do Tamriel zawitało kolejne specjalne wydarzenie. Tym razem mieszkańcy tego cudownego uniwersum bawić się będa podczas Festiwalu Nowego życia, podczas którego będzie można zdobyć ciekawe nagrody, unikalne osiągnięcia, a także nowe dekoracje do domu.

Festiwal Nowego Życia startuje już dzisiaj i potrwa do 2 stycznia, do godziny 16:00.

By móc wziąć w nim udział należy użyć festiwalowego zwoju z Crown Store by odnaleźć Bredę, Herolda Festiwalu, na południe od Windhelm. Po ukończeniu pierwszego zadania, otrzymacie dostęp do dziennych questów, dzięki którym rozniesiecie atmosferę Świąt po całym Tamriel!

Za wykonywanie zadań od Herolda otrzymywać się będzie New Life Festival Gift Boxes, a z nich zdobyć będzie można przedmioty do domów, materiały rzemieślnicze, dekoracyjne, wliczając w to przedmioty rzadkie i związane z Festiwalem (memento, kostiumy, kapelusze, przepisy).

W trakcie Festiwalu w skrzynkach znajdą się także Writs Taski, czyli zadania polegające na stworzeniu elementów wystroju i podarowaniu ich bóstwom z The Elder Scrolls Online. Wykonanie dwunastu odblokuje osiągnięcie „Newly Charitable” oraz skórkę Crystalfrost.

Ponadto w trakcie Festiwalu mozna także zdobyć Event Tickets, które wymienia się na kolejne pióro Indrika – Opaline. Więcej informacji o piórach magicznego wierzchowca Indrika, znajdziecie w tym miejscu.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułFuncom dodaje kolejne DLC do Conan Exiles: Poszukiwacze Brzasku
Następny artykułFallout 76: Czas poznać Ćmoczłowieka