Wygląda na to, że studio Zenimax Online jest w raczej radosnym nastroju, bo po ostatnich szczodrych prezentach, jakie otrzymaliśmy w The Elder Scrolls Online, do zdobycia będzie kolejny. Tym razem będzie to unikalny wierzchowiec Nascent Indrik.

Jednakże uprzedzam, nic nie ma za darmo i zdobycie go nie będzie należeć do najłatwiejszych. By móc go dosiąć trzeba wpierw wziąć udział w czterech nadchodzących wydarzenia, podczas każdego z nich zdobyć dziesięć biletów i zakupić za nie unikalne pióra Indrika. Dopiero posiadając cztery różne pióra, będzie można przyzwać tego majestatycznego wierzchowca.

Oto jakie wydarzenia zaplanowali dla nas twórcy The Elder Scrolls Online:

Festiwal Czarownic (Witches Festival): 18 października – 1 listopada

Aby zdobyć bilety w trakcie tego wydarzenia, trzeba zdobyć Dermora Plunder Skulls. Jeden Event Ticket przyznany zostanie wraz z otwarciem pierwszej czaszki każdego dnia.

Obchody rocznicy Clockwork City: 15 – 26 listopada

By zdobyć bilety podczas tego wydarzenia, trzeba wypełnić codzienne zadania dostępne na terenie tego miasta. Za ukończenie pierwszej dziennej misji każdego dnia, gracze otrzymają dwa Event Ticket.

Ważne: By móc udać się do tej strefy trzeba posiadać to DLC lub ESO Plus.

Święto Niezłomnych (Undaunted Celebration Event): 29 listopad – 5 grudzień

By zdobyć Event Ticket podczas tego wydarzenia, trzeba ukończyć instancję grupową. Trzy Event Tickety, a także normalne nagrody, otrzymają gracze po zabiciu finalnego bossa w pierwszym lochu.

By zdobyć bilety nie trzeba używać narzędzia LFG.

Festiwal Nowego Życia (New Life Festival): 13 grudnia – 2 stycznia

Aby zdobyć Event Ticket podczas New Life Festival, trzeba wykonywać misje związane z tym wydarzeniem. Po wykonaniu pierwszej każdego dnia, gracze otrzymają jeden Event Ticket, a także normalną nagrodę w postaci New Life Festival Box.

Warto pamiętać o tym, że gracz może mieć maksymalnie 12 Event Ticket w danym momencie i, że jest to waluta przypisana do konta, a nie postaci. Oznacza to, że po ich zebraniu trzeba kupić Pióro Indrika, a potem dopiero próbować zebrać więcej.

Liczba zarabianych biletów zależy od wydarzenia i potrzeba 10 biletów by zakupić jedno pióro związane z danym wydarzeniem.

Pióra Indrika będzie można zakupić od handlarza zwanego Impressario, którego znajdziemy w specjalnym stoisku w Daggerfall (Glenumbra), Davon’s Watch (Stonefalls) oraz Vulkhel Guard (Auridon). Warto dodać, że za każdym razem gdy rozpocznie się nowe wydarzenie, gracze będą mogli zakupić nie tylko nowe pióro, a także te, które związane są z wcześniejszymi wydarzeniami.

Dopiero posiadając cztery różne pióra zakupione w czasie różnych wydarzeń, będzie można przyzwać majestatycznego Indrika.

I co sądzicie o tym nowym wyzwaniu? Macie w planach brać udział w tych wydarzeniach, by zdobyć tego wierzchowca?

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułPierwszy oficjalny materiał filmowy w New World!
Następny artykułJust Survive jednak przetrwa!
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mr Robost

No dosyć sporo wysiłku, ale do zrobienia. Dzięki za cynk.

Aniol

U mnie odpada ze względu na konieczność posiadania Clockwork City. Po za tym kolejny mount… na dodatek według mnie taki sobie z wyglądu 😉

Lindilia

Na forum czytałam, że pióra nie znikną ze sklepu po evencie więc jest możliwość zarobienia więcej podczas innych wydarzeń i dokupienia tego brakującego z dlc.

Kinya Turbgroszka

nie musisz mieć clockwork city – zobacz, za event undaunted dostajesz po 3 tokeny, a na pióro potrzebujesz 10 🙂

Kinya Turbgroszka

dokładnie, zresztą informację tę zamieściłam w poście 🙂

Damast

Może warto będzie się do tego trochę przyłożyć, bo:
” However, exciting things are on the horizon for these mystical beasts, and starting next year, you’ll be able to evolve your Nascent Indrik into an even more beautiful creature.”

Generacja Poke-mounts nadciąga 😀