Jakże my kochamy wszelkiego rodzaju zapowiedzi zapowiedzi. Ekipa Zenimax Studios zaprasza wszystkich fanów Elder Scrolls Online na oficjalny stream zaplanowany na 15 stycznia, na godzinę 23:00 czasu polskiego, kiedy to oficjalnie zapowiedziany zostanie kolejny rozdział do tego kapitalnego MMORPG.

Nieoficjalnie wiemy już czego możemy się w nim spodziewać.

W trakcie trwania streamu, gracze PC/Mac którzy maja połączone konta z Twitch.tv, otrzymają liczna nagrody, a określona liczba widzów odblokuje dodatkowe atrakcje dla  użytkowników ESO na wszystkich platformach:

  • 55.000 jednoczesnych widzów: wyjątkową tapetę;
  • 70.000 jednoczesnych widzów: chowańca Hot Pepper Bantam Guar;
  • 90.000 jednoczesnych widzów: dyrektor kreatywny Rich Lambert zrobi sobie tatuaż.

Oczywiście dzięki ostatnim znaleziskom w plikach, większość fanów Elder Scrolls Online wie już doskonale dokąd udadzą się w kolejnym rozdziale i z jakimi przeciwnikami będą zmuszeni walczyć. Ale wiem też, że zdarzają się takie osoby, które wolą poczekać do oficjalnych zapowiedzi, dlatego też jeśli się do nich zaliczacie, to nie czytajcie poniższych informacji.

Oto znaleziony w plikach tekst:

„Udaj się do krainy Khajiit w The Elder Scrolls Online: Elsweyr w najnowszym rozdziale z epicką opowieścią w zupełnie nowej strefie. Zmierz się z przerażającymi stworzeniami z przeszłości – smokami, i odkryj mroczne umiejętności nowej klasy postaci Nekromanty, a to wszystko podczas przygody z nowymi przyjaciółmi i starymi wrogami, która ma na celu ocalenie Elsweyr przed wojną i spustoszeniem.”

Kolejny rozdział jednakże to tylko początek epickiej opowieści, która kontynuowana ma być w kolejnych trzech rozszerzeniach do Elder Scrolls Online.

Rok 2019 zapowiada się naprawdę rewelacyjnie dla fanów Elder Scrolls Online.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułFear the Night – nowy survival wypełniony zombiakami
Następny artykułWłasne MMO? ReWorld Wam w tym pomoże!
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JXRaiv

Zapowiada się świetnie!

StarAsh

Tatuaż dyrektora kreatywnego, też mi atrakcja – no chyba, że gracze będą mogli zagłosować co i gdzie sobie musi wytatuować. 😛