MapleStory 2 zadebiutowało na Zachodzie tydzień temu i od razu zgromadziło wokół siebie sporą rzeszę fanów. I mimo, iż upłynęło zaledwie kilka dni, to już dzisiaj do gry trafiła nowa zawartość: Halloweenowe wydarzenie.

Podczas trwania tych upiornych uroczystości, które to potrwają do 8 listopada, do zdobycia będzie wiele wyjątkowych nagród, w tym wierzchowce, stroje, meble do domu, a nawet pety.

Tajemnica Mon Bloody Chouchou Hotel

Wspaniałe dekoracje, luksusowe zakwaterowanie i prawie żadnych duchów – to naprawdę jeden z najlepszych hoteli w Maple World, a Wy dostaliście zaproszenie na specjalną Halloweenową galę. Z nowej przerażającej historii – „Murder at Mon Bloody Chouchou”, dowiecie się nieco więcej o upiornej przeszłości tego normalnego miejsca.

Po ukończeniu fabuły otrzymacie dostęp do dziennych misji, które pozwolą Wam wziąć udział w Stamp Collection Event (dostęp przez menu gry). Do zdobycia są cenne nagrody w tym jeden z trzech specjalnych wierzchowców, specjalne stroje i inne przedmioty kosmetyczne.

Osoby uwielbiające słodkie zwierzątka mogą wyhodować sobie dynio-nietoperka.  By wziąć udział w tym wydarzeniu wystarczy zaakceptować misję od Pumpky (menu), odebrać specjalne dyniowe gniazdo i można zacząć hodować swego potworka.

Ten mały dyniowy potwór potrzebuje specjalne ciasto by wyrosnąć, które otrzymywać będziecie jako nagrody za logowanie lub za zabawę z dyniowymi petami innych graczy. W zależności od jego ostatecznego poziomu otrzymamy: level 300 – skaczący dyniowy wierzchowiec, level 500 – mały dyniowy pet, level 700 – nakrycie głowy.

W trakcie trwania Halloweenowego wydarzenia będziecie zarabiać także Pumpkin Coin, które będzie można wydać w specjalnym sklepie na unikalne nagrody.

Jak widzicie – nie dość, że i tak jest wiele do robienia w MapleStory 2, to teraz będziecie mieć jeszcze więcej zajęć…

ŹRÓDŁOKomunikat
Poprzedni artykułElder Scrolls Online: Festiwal Czarownic powraca z wyjątkowymi nagrodami
Następny artykułH1Z1 na PS4 szykuje się na przybycie upiornego Hauntfest