Jeśli planujecie zakupić The Division 2 na PC, to nie dacie rady zrobić tego poprzez Steam – przynajmniej przez jakiś czas.

Studia Ubisoft i Epic Games ogłosiły dzisiaj, iż The Division 2 na PC zadebiutuje 15 marca na Epic Games store. Do tego czasu nie zobaczymy tej produkcji na Steam, chociaż w komunikacie prasowym nie podano, czy marka ta ostatecznie opuszcza platformę Gabe Newella.

Firmy rozpoczęły również współpracę przy integracji kluczowych komponentów infrastruktury sieciowej Uplay i usługowej Epic Games, w celu rozpoczęcia partnerstwa w zakresie dystrybucji także i innych dodatkowych tytułów.

Od dzisiaj w sklepie Epic Games  można zakupić pakiety przedpremierowe w wersji standardowej, złotej i ultimate. Tylko zakup jednej z tych wersji zapewni dostęp do prywatnych beta testów, ale dostęp do testów tych będzie także honorowany dla osób, które zdążyły już zamówić The Division 2 w innym miejscu.

W informacji prasowej prezes Ubisoft – Chris Early, odniósł się także do bardziej przyjaznego podziału przychodów pomiędzy Epic Games, a developerami (12% prowizji w stosunku do 30% na Steam): „jest to taki model, który Ubisoft pragnie wspierać„.

I co Wy o tym myślicie?

Poprzedni artykułFortnite Battle Royale balansuje Burzolot, usuwa kilka broni
Następny artykułStyczeń w Fallout 76 wypełniony poprawkami i usprawnieniami
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Vuko4000

Już dawno nie mam PC przesiadłem się na PS4 a to właśnie ze względu na to że trzeba posiadać milion aplikacji żeby pograć.