Współpraca pomiędzy twórcami gier a Twitch, jest dość częstym zjawiskiem w ostatnich czasach, nie ma się więc co dziwić, że postanowili z niej skorzystać także twórcy Apex Legends.

Produkcja ta, od momentu jej niespodziewanej premiery 4 lutego, bije wszelkie rekordy popularności na Twitch.tv, pokonując nawet lidera ostatniego roku – Fortnite.

Electronic Arts i Respawn Entertainment dokładają więc wszelkich sił, by utrzymać ten trend. A najnowsza promocja związana z Twitch Prime może w tym pomóc.

Od dzisiaj, do 20 kwietnia, wszyscy posiadacze Twitch Prime, mogą zdobyć ekskluzywną skórkę Omega Point dla Pathfindera, która sprawia iż robot ten wygląda iście szałowo w fiolecie. Dodatkowo, osoby korzystające z tej promocji, otrzymają także w prezencie pięć pakietów Apex wypełnionych przedmiotami kosmetycznymi oraz sprzętem.

  • Co wchodzi w skład promocji?

1 skórka Legendarna Omega Point Pathfinder oraz 5 pakietówApex

  • Gram w Apex Legends na wielu platformach (PC, Xbox, PS4) – czy mam dostęp do tej zawartości na każdej z nich?

Nie. Zawartość będzie dostępna jedynie na pierwszej platformie na której zaloguje się gracz po połączeniu konta EA z Twitch.

  • W jaki sposób mam uzyskać dostęp do tej zawartości w grze?

Po uruchomieniu gry wybierz Legendy – Pathfinder – Skórki i tam możesz wybrać otrzymana skórkę. By uzyskać dostęp do skrzynek Apex, z menu głównego wybierz Sklep – skrzynki Apex i kliknij przycisk, by wyświetlić dostępne pakiety.

  • Czy muszę mieć członkostwo w programie Twitch Prime, by móc skorzystać z oferty w Apex Legends?

Tak. Można także wypróbować bezpłatną wersje próbną (Try Prime). Jeśli posiadacie członkostwo Amazon Prime, to należy połączyć swoje konto Twitch i Amazon.

  • Czy można połączyć kilka kont EA do konta Twitch Prime i aktywować promocję kilkakrotnie?

Nie. Oferta jest ważna tylko na jedno konto EA i na jednej platformie.

  • Co się stanie do tej zawartości jeśli nie będę mieć członkostwa Prime lub też zakończy się darmowy okres próbny Twitch Prime?

Po skorzystaniu z promocji, zawartość jest dostarczana na Twoje konto w grze i jest do Twojej dyspozycji, z zastrzeżeniem zasad i polityki Apex Legends dotyczących tej treści.

Więcej informacji na temat promocji Apex Legends i Twitch Prime, dowiecie się w tym miejscu.

Poprzedni artykułFallout 76 powiększa skrytkę, osłabia Spalacze
Następny artykułPUBG dodaje dwa nowe pojazdy, przywraca pistolet sygnałowy
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Jak z twitch prime to nie takie darmowe 😛

Kinya Turbgroszka

Cii… może się nikt nie domyśli 🙂

Samper

ale teraz jest trik żeby to obejść i dostajesz za free skina i paczki bez żadnego twitch prime

Kinya Turbgroszka

Taaaa… i można za to wyrwać bana, więc wybacz, ale ja o takich mykach pisać nie będę. Nie chce być później obwiniana 😀

Samper

czekaj czekaj .. bana ? za wpisanie komendy do uruchamiania gry ? nie żeby coś ale zrobiłem to na 100+ kontach ehh wiadomo jakich celach budzi sie we mnie cebula .. i to jest blad po stronie gry jedynie kto może dostać bana to ziomek programista przez którego to jest dostępne