Powoli zbliżamy się do premiery rozszerzenia Wrathstone na PC, które to zapowiedziane zostało na przyszły tydzień – 25 lutego (konsole 12 marca), a jeśli macie zamiar je zakupić, to z pewnością chcecie wiedzieć co w sobie zawiera.

Otóż gracze The Elder Scrolls Online, którzy zdecydują się na zakup tego DLC lub też posiadają opłacone członkostwo ESO Plus, otrzymają dostęp do dwóch nowych instancji grupowych rozpoczynających – trwający cały nadchodzący rok – Sezon Smoków.

Pierwsza z tych instancji to Depths of Malatar, który bazuje lochu z TESIV: Oblivion.

Przed wiekami imperialna ekspedycja odkryła zaginione miasto Ayleidów Garlas Malatar i w przy wejściu do ruin zbudowała Fort Mistwatch. I podczas gdy fort ten miał bronić wojsko imperialne plądrujące to miasto, to podczas wyprawy odkryto złowieszczą moc, co spowodowało utratę całej kohorty i wiedzy o wejściu do tych ruin. To co imperialne wojsko znalazło w tym starożytnym miejscu oraz ich los, pozostaje nadal wielka niewiadomą.

Oczywiście rozsądek nakazuje, by po takiej zapowiedzi wziąć nogi za pas i uciekać w drugą stronę, ale gracze z pewnością tego nie zrobią i zamiast tego będą współpracować z ciekawskim archeologiem, by odkryć tajemnice tego miejsca.

Druga z lokacji jest całkiem nowa. Frostvault to starożytna krypta Dwemerów, którą chce zbadać ten sam archeolog, ale by to zrobić potrzebuje śmiałków, chcących oczyścić mu drogę z goblinów i innych przeciwników. Największym wyzwaniem ma być gigantyczny Stonekeeper, który to w walce używa laserów, ognia i wirujących ostrzy.

Za ukończenie obu tych instancji gracze otrzymają atrakcyjne nagrody wliczając w to nowe zestawy wyposażenia oraz nowy wygląd skóry za wersje Veteran. Ponadto zdobyć będzie można kolejne dwie Monster maski do kolekcji, które wraz z naramiennikami ze skrzyni Undaunted, nagrodzą użytkowników nowymi bonusowymi efektami.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułPUBG dodaje dwa nowe pojazdy, przywraca pistolet sygnałowy
Następny artykułApex Legends sieje spustoszenie karabinem Havoc