MMORPG ArcheAge doczekało się kolejnej wielkiej aktualizacji, a wraz z nią nowych regionów do odkrycia, zwiększanie poziomów oraz nowe zestawy wyposażenia.

Studio gamigo, które to w zeszłym roku zakupiło Trion Worlds i stało się oficjalnym wydawcą tej gry na Zachodzie, zaprasza tym razem graczy ArcheAge fo odkrywania wschodnich części gór Hiram połozonych no kontynencie Auroria.

Dzięki nowej zawartości fani tego MMORPG mogą odkryć historie starożytnego rytuału Hirama, jednocześnie stawiając czoła niebezpieczeństwom czyhającym na nich na tym zapomnianym obszarze Aurorii, który okupowany jest przez Mroczny Legion.

Ponadto w ArcheAge pojawiło się nowe wyposażenie – zestawy Radiant Erenor oraz Radiant Hiram Guardian, nowe zadania, a także zwiększono pozom Ancestral z 34 na 55. Dodatkowo, za nowo dodane osiągnięcia, będzie można otrzymać unikalnego chowańca zmieniającego swój wygląd – Ellam.

1 KOMENTARZ

  1. Jeszcze bardziej nastawione na grind GS jeszcze bardziej znerfione PvP. Czemu żadne fajna gra niema takiego systemu housingu jak AA?!

Comments are closed.