W najnowszym dzienniku „Krypta od Środka”, studio Bethesda przedstawiło swoje plany związane ze Spalaczami i panującą im Królową, które to trafić mają do gry jeszcze w tym miesiącu.

Zasadniczo bestie te dostana kilka poprawek, które powinny spodobać się graczom. Ich atak Soniczny Wrzask będzie używany nieco rzadziej, a do tego naprawiony zostanie błąd związany z tym samym przepisem otrzymywanym po zabiciu Królowej.

Dodatkowo Królowa Spalaczy będzie dysponowała szerszą gamą planów rzemieślniczych, co powinno ograniczyć przypadki, w których gracze otrzymują duplikaty. Prócz tego w przyszłości autorzy mają w planach uczynić jej łup jeszcze bardziej legendarny, a także poprawić wydajność podczas walki z nią.

Prócz Spalaczy twórcy chcieliby także poprawić inne stworzenia i walki z nimi. W związku z tym interesuje ich Wasza opinia o tym, którzy wrogowie obecnie są ulubionym, jak i nielubianym przeciwnikiem, a także jakie typy wrogów powinny zostać dodane.

A tymczasem gracze zgłaszają na Reddit błąd z zadaniem polegającym na wyeliminowaniu szczurów, który to przenosi postacie do wnętrza Krypty 63.

Zgodnie ze słowami Community Manager, krypta ta jest wciąż w budowie i zostanie w przyszłości dodana do gry. Tymczasem gracze, którzy niechcąco dostaną się w to miejsce, nie mają powodu do obaw – Bethesda ich nie zbanuje.

2 KOMENTARZE

  1. Reddit znów wściekły bo Bethesda zamiast skupić się na poprawie stabilności serwerów i naprawie błędów skupiła sie na poprawie jednego małego problemu który nie był tak uciążliwy. W sumie bardziej bola disconnecty i powrót na losowy serwer, przez co traci sie progress na zadaniach, niż to że spalacze ciągle krzyczą.

  2. Przy rozwinięciu perków do niewybuchowej broni ciężkiej do eksperta, spalacze potraktowane minigun`em, spadają w kilka sekund. Jak dla mnie to są za słabe bestie.

Comments are closed.