W najnowszym dzienniku „Krypta od Środka”, studio Bethesda przedstawiło swoje plany związane ze Spalaczami i panującą im Królową, które to trafić mają do gry jeszcze w tym miesiącu.

Zasadniczo bestie te dostana kilka poprawek, które powinny spodobać się graczom. Ich atak Soniczny Wrzask będzie używany nieco rzadziej, a do tego naprawiony zostanie błąd związany z tym samym przepisem otrzymywanym po zabiciu Królowej.

Dodatkowo Królowa Spalaczy będzie dysponowała szerszą gamą planów rzemieślniczych, co powinno ograniczyć przypadki, w których gracze otrzymują duplikaty. Prócz tego w przyszłości autorzy mają w planach uczynić jej łup jeszcze bardziej legendarny, a także poprawić wydajność podczas walki z nią.

Prócz Spalaczy twórcy chcieliby także poprawić inne stworzenia i walki z nimi. W związku z tym interesuje ich Wasza opinia o tym, którzy wrogowie obecnie są ulubionym, jak i nielubianym przeciwnikiem, a także jakie typy wrogów powinny zostać dodane.

A tymczasem gracze zgłaszają na Reddit błąd z zadaniem polegającym na wyeliminowaniu szczurów, który to przenosi postacie do wnętrza Krypty 63.

Zgodnie ze słowami Community Manager, krypta ta jest wciąż w budowie i zostanie w przyszłości dodana do gry. Tymczasem gracze, którzy niechcąco dostaną się w to miejsce, nie mają powodu do obaw – Bethesda ich nie zbanuje.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułH1Z1 na PS4: nadciąga Sezon III i darmowe rozszerzenie „Beyond Royale”
Następny artykułEuropejski wydawca TERA uruchamia czasowo ograniczony serwer klasyczny
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Reddit znów wściekły bo Bethesda zamiast skupić się na poprawie stabilności serwerów i naprawie błędów skupiła sie na poprawie jednego małego problemu który nie był tak uciążliwy. W sumie bardziej bola disconnecty i powrót na losowy serwer, przez co traci sie progress na zadaniach, niż to że spalacze ciągle krzyczą.

Marek Szubert

Przy rozwinięciu perków do niewybuchowej broni ciężkiej do eksperta, spalacze potraktowane minigun`em, spadają w kilka sekund. Jak dla mnie to są za słabe bestie.