W najnowszym dzienniku „Krypta od Środka”, studio Bethesda przedstawiło swoje plany związane ze Spalaczami i panującą im Królową, które to trafić mają do gry jeszcze w tym miesiącu.

Zasadniczo bestie te dostana kilka poprawek, które powinny spodobać się graczom. Ich atak Soniczny Wrzask będzie używany nieco rzadziej, a do tego naprawiony zostanie błąd związany z tym samym przepisem otrzymywanym po zabiciu Królowej.

Dodatkowo Królowa Spalaczy będzie dysponowała szerszą gamą planów rzemieślniczych, co powinno ograniczyć przypadki, w których gracze otrzymują duplikaty. Prócz tego w przyszłości autorzy mają w planach uczynić jej łup jeszcze bardziej legendarny, a także poprawić wydajność podczas walki z nią.

Prócz Spalaczy twórcy chcieliby także poprawić inne stworzenia i walki z nimi. W związku z tym interesuje ich Wasza opinia o tym, którzy wrogowie obecnie są ulubionym, jak i nielubianym przeciwnikiem, a także jakie typy wrogów powinny zostać dodane.

A tymczasem gracze zgłaszają na Reddit błąd z zadaniem polegającym na wyeliminowaniu szczurów, który to przenosi postacie do wnętrza Krypty 63.

Zgodnie ze słowami Community Manager, krypta ta jest wciąż w budowie i zostanie w przyszłości dodana do gry. Tymczasem gracze, którzy niechcąco dostaną się w to miejsce, nie mają powodu do obaw – Bethesda ich nie zbanuje.


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554