Nie mieliście szansy zagrać w klasyczną TERA w momencie jej premiery na Zachodzie? To teraz macie swoja szansę!

Studio Gamforge ogłosiło, że z okazji szóstej rocznicy, europejska wersja TERA  uruchomi serwer klasyczny, który dostępny będzie jedynie przez kilka tygodni. Premiera zapowiedziana został na wtorek, 12 lutego.

Serwer ten pozwoli graczom ponownie odwiedzić miejsca, które zostały dawno temu zamknięte lub też usunięte z gry. Zasadniczo użytkownicy tego serwera będą mogli poczuć na własnej skórze, jaka była ta gra rok po premierze – a dokładnie to po aktualizacji 27 z 2014 roku, wliczając w to dostęp jedynie do oryginalnych ośmiu klas.

Z racji tego, iż serwer ten będzie dostępny jedynie przez kilka tygodni, levelowanie postaci zostanie znacznie uproszczone. Prócz tego, każdy gracz, któremu uda się osiągnąć poziom 60, otrzyma możliwość darmowego transferu jednej z postaci na maksymalnym poziomie. Za transfer kolejnych trzeba będzie zapłacić.

Po transferze postacie zachowają większość zdobytego ekwipunku, przedmiotów oraz – to co chyba najważniejsze, osiągnięcia.

Na serwer klasyczny TERA, będzie mogła zalogować się każda zainteresowana osoba posiadająca konto Gameforge, by jednak móc na nim zagrać trzeba będzie ściągnąć specjalny launcher.

Serwer przestanie istnieć dwa tygodnie po aktualizacji 80, która to zapowiedziana została wstępnie na koniec marca/ początek kwietnia.

Więcej informacji na temat serwera klasycznego znajdziecie w tym miejscu.

Poprzedni artykułFallout 76 zapowiada poprawki Spalaczy, gracze dostają się do Krypty 63
Następny artykułApex Legends nie zwalnia tempa i przyciąga kolejne miliony graczy
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
WujeQ

Tylko żeby serwery nie działały jak rok po premierze, bo to była istna katorga.