W Appalachach zawsze dzieje się coś ciekawego. Niezależnie od tego, czy właśnie opuściliście kryptę, czy też odwiedzacie ten region od czasu premiery, Fallout 76 oferuje wam mnóstwo ekscytującej zawartości, a niedługo będzie jej jeszcze więcej.

Na 7 lipca zapowiedziano kolejną dużą aktualizację dla wszystkich posiadaczy gry – Panowanie Stali. Wraz z nią do gry zawita zakończenie wątku Bractwa Stali, nowe zadania, lokacje i sprzęt, , Sezon 5 oraz legendarne rzemiosło, pozwalające na tworzenie własnych legendarnych przedmiotów.

W Panowaniu Stali gracze wrócą do Fortu Atlas, by odkryć, że stosunki między paladynką Rahmani i rycerzem Shinem są wyjątkowo napięte. Prócz tego w Appalachach pojawiają się chmary supermutantów, a do Fortu Atlas spływają kolejne raporty o zaginionych ludziach. To do graczy zależeć będzie czy staną po stronie sprawiedliwości czy też wybierą wierność obowiązkom.

Jednak walka ludzkości o przetrwanie na postnuklearnych pustkowiach wykracza daleko poza granice Appalachów. Już w przyszłym roku użytkownicy Fallout 76 będą mogli się wybrać na pierwszą wycieczkę poza Wirginię Zachodnią.

twórcy gry zapowiedzieli bowiem nowy rodzaj przygód – Ekspedycje, czyli oparte na fabule, powtarzalne misje rozgrywające się w różnych ekscytujących miejscach związanych z uniwersum Fallouta. Na pierwszy ogień poszła Dzióra (The Pitt), zdewastowanie miasto w Pensylwanii znane kiedys jako Pittsburgh, które gracze poznali w Fallout 3.

Poprzedni artykułElder Scrolls Online odsłania karty: Waking Flame i Deadlands
Następny artykułDo Grounded nadciąga pajęcza matka wraz z aktualizacją Shroom & Doom