Firma Tencent, wydawcy battle royale Ring of Elysium, który niestety powoli przegrywa walkę z takimi gigantami jak Fortnite, czy Apex Legends, uruchomili dzisiaj specjalne wydarzenia mających na celu zwiększenie zainteresowania tą produkcją.

Fani gier battle royale, z pewnością jeszcze dobrze pamiętają, zaskakujące dzielenie się miłością studia Epic Games ze swoimi fanami i umożliwienie im zdobycia karnetu bojowego do Fortnite Battle Royale za darmo. Oczywiście miłość ta nie była aż taka bezwarunkowa i bardziej chodziło o rywalizację z bijącym wszelkie rekordy popularności Apex Legends. Bo przecież wszyscy wiedzą, że my gracze uwielbiamy otrzymywać darmowe prezenty – szczególnie takie, za które trzeba było do niedawna płacić.

No cóż, podobne wydarzenie zawitało właśnie do Ring of Elysium.

Począwszy od 28 lutego do 26 marca 2019, gracze stopniowo otrzymają dostęp do kolejnych wyzwań w specjalnym wydarzeniu Pinnacle, a ukończenie siedmiu z nich zagwarantuje nagrodę w postaci bezpłatnej przepustki na Sezon 3.

Prócz tego do gry powróciło wydarzenie Szczęśliwe Losowanie (Lucky Draw), które zaktualizowane zostało o nowe nagrody: skórki na pojazdy, portrety, ekrany ładowania i liczne przedmioty kosmetyczne. Dodatkowo posiadacze aktualnej przepustki sezonowej, mogą także zdobyć unikalny styl dla bohaterki Sylvia.

A jeśli bardziej od wyglądu postaci i pojazdów zależy Wam na strzelaniu, to z pewnością ucieszy Was informacja, że do Ring of Elysium zawitał także nowy karabin: AK-15. Podobnie jak M4A1, ma on cztery gniazda do mocowania załączników i używa amunicji 7,62mm.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułEkipa NantG o niepewnej przyszłości Just Survive
Następny artykułFallout 76 przybliża nowy system rzemieślniczy: warzenie i destylację alkoholi