Wielu fanów Just Survive z niecierpliwością wyczekuje informacji na temat przyszłości tego kapitalnego survivala wypełnionego zombiakami, który to zakończył swój króciutki żywot pod koniec 2018 roku.

Powstała we wrzśniu spółka NantG Mobile Ltd. w całości przejęła zarządzanie oraz rozwój prac nad H1Z1 w wersji na PC, a jej przedstawiciele obiecali wówczas miłośnikom Just Survive, iż studio to zrobi wszystko co tylko możliwie, by jakaś tam forma trybu PvE ponownie pojawiła się w Z1 Battle Royale.

Po kilku miesiącach domniemywań, ekipa Z1 Battle Royale zamieściła w końcu informacje dotyczące Just Survive:

Uważamy, że ważne jest, by gracze zrozumieli, iż my (NantG) nie mamy praw do Just Survive. Mamy prawo do rozwijania i obsługi gry na PC znanej wcześniej jako H1Z1 Battle Royale.

Just Survive nie było częścią pierwotnej umowy. Jednak w październiku ogłosiliśmy, że pracujemy z Daybreak, nad umową pozwalającą nam włączyć Just Survive do Z1 Battle Royale.

Od tego czasu negocjujemy prawa do ponownego włączenia kodu, zasobów, rozgrywki i danych graczy do Z1 Battle Royale – a nie do samodzielnej gry. Mam nadzieję, że negocjacje wkrótce zakończą się, ale dopóki to się nie stanie, nie możemy się z wami podzielić wynikiem z wyjątkiem tego, że są one w toku.

Sukces zapowiedzianej na 6 marca aktualizacji, będzie decydującym czynnikiem w  ewentualnym ponownym połączeniu Just Survive z Z1 Battle Royale.

Oświadczenie to dementuje wszelkie domniemania graczy, jakoby tryb PvE pojawić się miał w Z1 Battle Royale wraz z rozpoczęciem Sezonu 3.

Niestety, potwierdza ono także informacje, że NantG nadal nie zdobyło praw do tego survivala. Do tego, jeśli zapowiadana na początek marca aktualizacja, nie przyciągnie większej ilości osób do Z1BR, to możemy domniemywać, iż Just Survive nie zostanie jednak przywrócony do życia.

Dajcie znać co o tym sądzicie i czy nadal czekacie na powrót Just Survive.

ŹRÓDŁOForum
Poprzedni artykułFortnite rusza z Sezonem 8: wielki wulkan, piraci i zmiany w trybie kreatywnym
Następny artykułRing of Elysium także rozdaje przepustkę sezonową za darmo, dodaje AK15
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Szubert

Za porzucenie Just Survive a wcześniej Landmark, twórcy nie zobaczą grosza ode mnie. Ani za gotowy produkt ani tym bardziej early access. Szkoda że JS się nie odrodzi. Miała gierka coś w sobie że co aktualizacje zaglądałem do niej.

Kudlatyyy

Na żadną inną grę tak nie czekam jak na powrót JS…