Brendan Greene, twórca PlayerUnknown’s Battlegrounds, ogłosił dzisiaj, iż opuszcza stanowisko dyrektora ds. rozwoju tej produkcji i od tej pory poświęcać będzie swój czas innym projektom.

Śpieszę jednak uspokoić fanów tego battle royale: Greene nie opuszcza studia PUBG Corp. i nadal będzie mieć wkład w rozwój tej gry. Jednakże od dzisiaj jego priorytetowym zadaniem, będzie nadzorowanie tajemniczego działu Projektów Specjalnych.

Zgodnie ze słowami Greena jego nowa ekipa, ma za zadanie eksplorować, eksperymentować i tworzyć nowe technologie, narzędzia oraz rodzaje rozgrywki. PUBG Corp. chce po prostu badać nowe możliwości interakcji w grach sieciowych oraz wykorzystać tę wiedzę, by w przyszłości stworzyć kolejny hit.

Jeśli chodzi o PlayerUnknown’s Battlegrounds to Greene nadal będzie konsultantem kreatywnym, jednakże stanowisko dyrektora ds. rozwoju objął Taeseok Jang, do niedawna dyrektor artystyczny.

[Ekipa PUBG] ma wiele świetnych rzeczy zaplanowanych na ten rok i nie mogę się doczekać, kiedy będziemy mogli się z Wami podzielić informacjami na ich temat.

Poprzedni artykułConan Exiles: Turbogroszkowo – jeden wielki plac budowy
Następny artykułAstellia pokazuje opcje personalizacji wyglądu postaci