Podczas konferencji E3, Todd Howard – dyrektor Bethesda Games Studios, po raz kolejny podziękował fanom i przyznał, iż po premierze Fallout 76 z pewnością zasłużył na krytykę. Postrzeganie tej gry jednak powoli się zmienia i – zgodnie z jego słowami, w tej chwili ma ona jednych z najbardziej oddanych, a do tego miłych graczy, którzy mogąc robić cokolwiek chcą, zamiast atakować nowych graczy, to im pomagają.

Appalachy staną się jeszcze większe dzięki dwóm zupełnie nowym, odmieniającym rozgrywkę i darmowym dla posiadaczy Fallout 76 rozszerzeniom, które trafią do gry jeszcze w tym roku.

Jeszcze dzisiaj (10 czerwca) ruszą pierwsze beta testy trybu Battle RoyaleNuklearna Zima, gdzie 52 graczy będzie walczyć o zwycięstwo i możliwość zostania nadzorcą krypty 51. Tryb ten oczywiście będzie utrzymany w klimatach postapokaliptycznych, a prócz innych graczy trzeba będzie walczyć także z innymi drapieżcami.

Fani Battle Royale otrzymają dostęp do nowych kart z unikalnymi perkami stworzonymi z myślą o tym trybie, będą mogli budować C.A.M.P. lub też użyć te zbudowane już przez nich w trybie Przygody, a także spuszczać atomówki na przeciwników. Twórcy wprowadzą także nowy system progresji – ranking nadzorców, który nagradzać ma nowymi kartami, skórkami, a także punktami doświadczenia i kapslami dla postaci w trybie Przygody.

Na jesień natomiast zapowiedziano wielkie rozszerzenie Wastelanders, które to fundamentalnie zmieni rozgrywkę. Wraz z nim do Wirginii Zachodniej powrócą ludzcy NPC, nowe wyposażenie oraz misję główną z wieloma odpowiedziami, gdzie każdy wybór nieść będzie za sobą pewne konsekwencje.

Frakcje osadników i bandytów zamierzają ukształtować świat na własną modłę i przejąć fortunę, o której krążą pogłoski. Ich los zależy od tego, po której stronie staniecie. Zarówno osadnicy, jak i bandyci zaoferują wam wyjątkowych towarzyszy, interesujące historie i możliwość zdobycia mnóstwa nowego uzbrojenia i pancerzy. Aktualizacja Wastelanders fundamentalnie zmieni sposób, w jaki doświadczać będziecie Fallouta 76, a jej premiera nastąpi jesienią 2019 r.

A jeśli chcielibyście wypróbować Fallout 76 i zobaczyć jak bardzo ta gra się zmieniła od dnia jej premiery, to możecie to zrobić bez konieczności jej kupowania.

Od dzisiaj (wieczór), aż do 17 czerwca możecie wypróbować Fallout 76, wraz ze wszystkimi dostępnymi trybami, za darmo!

Dajcie znać co sądzicie o tych nowościach

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułThe Elder Scrolls Online zapowiada rozszerzenia Scalebreaker i Dragonhold
Następny artykułThe Division 2 pokazuje nowości na Rok 1, nadciąga darmowy weekend