Jeszcze w tym roku miłośnicy koreańskich gier MMORPG otrzymają kolejną perełkę do wypróbowania: Astellia. I o ile oficjalnej daty premiery jeszcze nie zapowiedziano, a przed nami z pewnością liczne beta testy, to już teraz pomalutku poznajemy kolejne szczegóły tej produkcji.

Już moment tworzenia postaci jest w wielu grach sztuką samą w sobie. Nie wiem jak Wy, ale ja w zależności od ilości opcji, potrafię nad tym aspektem spędzić nawet kilka godzin – oczywiście, o ile mnie nikt nie pogania. W przypadku Astelli może być podobnie.

Najnowszy materiał filmowy pokazuje, jakie możliwości w personalizacji wyglądu postaci będą mieć gracze, którzy zdecydują się na męską wersję Warriora. Począwszy od różnych twarzy, fryzur, kolorów oczu i wyglądu źrenic, a skończywszy na tatuażach, malunkach i wielu suwakach, z których każdy odpowiedzialny jest za jakąś część ciała.

W sumie wygląda to bardzo ciekawie, ale chciałabym zobaczyć jak wygląda tworzenie żeńskiej postaci.

Poprzedni artykułBrendan „PlayerUnknown” Greene opuszcza ekipę PUBG i obejmuje nowe stanowisko
Następny artykułFallout 76: Dzikie Appalachy witają miłośników nukabimbru i wiosennej parady
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Hary0n

Oni to chyba mają jeden taki kreator który reskinują pod nowe produkcje. Graficznie wygląda jak Archeage albo coś. Nie spodziewam się nowości.