Po zeszłotygodniowych wyciekach informacji i domniemaniach graczy, twórca PlayerUnknown’s Battlegrounds potwierdził, że trwają prace nad ulepszeniem wszystkich map, począwszy od Erangel.

Obrazy, które pojawiły się na Reddit pokazują nieco inny układ budynków, ale także dodatek nowych zabudowań oraz miejsc, w których pojawić się może łup z poziomu III. To jednak nie wszystko, bo studio ma w planach także wprowadzić zmiany w pojawianiu się przedmiotów.

Jak niektórzy z was wywnioskowali z plików dostępnych na Publicznym Serwerze Testowym, pracujemy nad ulepszeniem map oraz nad zmianami w pojawianiu się przedmiotów, poczynając od Erangel. Dodanie nowych budynków to tylko jedna ze zmian, które testujemy wewnętrznie, ale z pewnością nie jest to JEDYNA zmiana.

Zdajemy sobie sprawę, że równowaga w pojawianiu się przedmiotów na mapie jest podstawową częścią gry. Niemniej, sądzimy, że sam układ mapy jest również bardzo ważny. Chcemy zatem upewnić się, że wszystkie zmiany dokonane pod względem obu tych aspektów gry będą dobrze przemyślane. W najbliższych dniach zamierzamy rozpocząć testowanie różnych potencjalnych zmian na Erangel. Podzielimy się naszymi wnioskami i planami na przyszłość w nadchodzących tygodniach.

Należy pamiętać, że informacje otrzymane z Publicznego Serwera Testowego nie odzwierciedlają w pełni zakresu tego, nad czym pracujemy. Nie możemy się doczekać, aby przedstawić wam wszystkie informacje dotyczące aktualizacji mapy Erangel i przetestować te zmiany razem z wami.

Jak na razie reakcja użytkowników na te ewentualne zmiany nie jest zbyt entuzjastyczna. Niektórzy twierdzą, iż wystarczy tylko zwiększyć ilość łupów, podczas gdy inni martwią się, że Erangel może stracić swój urok.

Poprzedni artykułThe Division 2 z nowym zwiastunem, twórcy omawiają polowania i projekty
Następny artykułRust dodaje platformę wiertniczą z ulepszonymi przeciwnikami