Twórcy Scum, hardcorowego survivala, gdzie najmniejsza drobnostka ma znaczenie, przedstawili swoje plany na najbliższe trzy miesiące, a także wprowadzili kilka bardzo ciekawych aktualizacji.

Zacznijmy wpierw od planów, bo są one bardzo ambitne. Na pierwszy ogień pójdzie całkowite przerobienie systemu pojazdów, który na ten moment jest bardzo prosty. W przyszłości samochody będą posiadać właściciela, który może je zamknąć. Z drugiej strony będzie się można do nich włamać, odpalić na zwarcie i ukraść, tylko w trakcie ucieczki trzeba będzie pamiętać o paliwie, które stanie się niezbędnym elementem obsługi pojazdów.

Gracze otrzymają także nowe umiejętności związane z jazda pojazdami, które będzie można rozwijać i przez to ulepszać swoja biegłość w ich obsłudze, wliczając w to możliwość prowadzenia z nich ostrzału.

Autorzy pracują także nad nowymi zawartościami, takimi jak miasto, łodzie, czy też systemem budowania baz, który początkowo będzie bardzo prosty i umożliwi postawić małą bazę używając planów. W planach jest także dodanie misji, zmiana systemu odradzania oraz dalsze prace nad optymalizacją gry.

Niestety na jakiś czas trzeba się pożegnać z myślą o modelach żeńskich, bo zgodnie z słowami twórców ich wprowadzenie jest większym zadaniem niż zakładano. W przypadku Scum nie chodzi tylko o przerobienie modeli ciuchów, ale także poważnymi zmianami w systemie metabolizmu, który jest obecny w tej grze.

A tymczasem do Scum trafiło w ostatnim czasie sporo nowości. Gracze mogą zwiedzać wielki kamieniołom i kopalnię, a prócz tego dodano ponad 20 nowych wysp – na razie są one puste, ale w przyszłości ma się to zmienić. Prócz tego dodano nowy pojazd – półciężarówkę w wielu wariantach kolorystycznych, ulepszoną fizyka pojazdów, strzelbę M1887, a także ulepszono system otwierania zamków.

Poprzedni artykułFallout 76 zapowiada Paradę Fasnacht, balans broni i zmiany w C.A.M.P.
Następny artykułFortnite Battle Royale dodaje Kulojazd, nowe animacje i ulepsza znaczniki
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dream Walker

Zwróć uwagę przy wrzucaniu newsów bo już któryś raz albo jest literówka w tytule, albo jakiś błąd. Wygląda jak wrzucane na szybko. scum-dodaje-dodaje-nowe
Jest dwa razy słowo dodaje.

Kinya Turbgroszka

Dzięki i masz rację – gdy się spieszę, bo mam mało czasu, to nie zauważam błędów 🙁