Studio Bethesda Softworks planuje prawdziwą gratkę dla wielbicieli Fallout 76. Do gry dodane zostanie pierwsze sezonowe wydarzenie – Parada Faschnacht, a prócz tego twórcy mają w planach zbalansować bronie ciężki i energetyczne oraz wprowadzić zmiany w budżecie i zasadach umieszczania C.A.M.P.

Co roku, od czasu założenia Helvetii w roku 1869, mieszkańcy miasteczka świętują Fasnacht, zakładając fantastyczne maski, paradując przez udekorowane ulice, a następnie paląc kukłę Dziadka Zimy na wielkim stosie. Mieszkańców już dawno nie ma, ale obowiązkowe boty co roku urządzają tę imprezę… i zapraszają cię do uczestnictwa!

Parada Faschnacht to powtarzalne wydarzenie, które udostępnione zostanie już 19 marca i potrwa do 26 marca. Gracze udadzą się do miasteczka Helvetia, gdzie pomogą mistrzowi ceremonii i robo-sklepikarzom w organizacji dorocznej parady. Do obowiązków nowych „pomagierów” będzie należeć nie tylko dobranie idealnych dekoracji, ale i eksterminacja bzyczących szkodników oraz ochrona protektronów biorących udział w paradzie. W zmiana za pomoc – i spalenie kukły Dziadka Zimy, do zdobycia będą unikalne nagrody, w tym bardzo rzadkie maski i nowe plany C.A.M.P.

Prócz tego jeszcze w tym tygodniu do Fallout 76 zawita aktualizacja, która doda pierwszą część zawartości Wild Appalachia, wliczając w to nowy system warzenie i destylacji. Twórcy planują również zbalansować broń energetyczną (zwiększenie wytrzymałości, premia do obrażeń) oraz ciężkiej (zmniejszona szybkostrzelność, zwiększone obrażenia).

Gracze spodziewać się także mogą zmniejszonego kosztu wieżyczek i oświetlenia w budżecie C.A.M.P., a dodatkowo na poczet przyszłych aktualizacji, część terenów uzyska status stref z zakazem budowy.

Poprzedni artykułAshes of Creation opóźnia alfa testy, by ulepszyć infrastrukturę
Następny artykułScum dodaje nowe lokacje i półciężarówkę, zapowiada budowanie baz i misje
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Szubert

Całe szczęście balans broni ciężkiej to nie obniżenie dps. Mój Gatling aż się spocił z nerwów 😉

ghoulas

Zmniejszenie kosztów wieżyczek i oświetlenia to akurat bardzo fajna wiadomość. Trzeba też będzie zobaczyć jak się uda event. Czy nie będzie zbugowany.