Kolejna duża aktualizacja do Fallout 76, zapowiedziana została na wtorek – 16 kwietnia, i doda do gry nową zawartość w postaci misji oraz lochu stworzonego z myślą o postaciach na wyższych poziomach.

Pierwotnie aktualizacja ta miała zawierać dwie nowości, ale funkcja aparatu SnapMatic została opóźniona o kilka dni, gdyż twórcy potrzebują nieco więcej czasu, by upewnić się iż jest ona w pełni gotowa do udostępniania graczom.

Jamy to nowy loch złożony z systemu tuneli, który znajduje się pod Harpers Ferry, gdzie gracze podczas zaliczania nowego zadania „Zarządzanie odpadami” zmierzą się  z trudnymi przeciwnikami.

Przed Wielką Wojną mieszkańcy Harpers Ferry zbudowali pod miastem potężny system odprowadzania wody deszczowej. Choć nikt z miejscowych nie myślał o zamieszkaniu ich, często zaglądały tam psotne nastolatki, włóczędzy czy osoby kryjące się przed prawem. Kiedy spadły bomby, Jamy zyskały nowe życie. Stały się podziemnym schronieniem dla wielu błąkających się i bezdomnych obywateli, którzy szukali tam schronienia przed niebezpieczeństwami pustkowia. W końcu założono tam przyjazną społeczność.

Jakiś czas temu, Bractwo Stali wykryło dziwne elektroniczne sygnatury, pochodzące z systemu deszczowego. Do Jam wysłano oddział, mający zbadać źródło sygnału. Ten nigdy nie powrócił…

Aby rozpocząć zadanie „Zarządzanie odpadami” należy dostać się do Jam poprzez jeden z dwóch włazów w Harpers Ferry: jeden znajduje się blisko zbrojowni, a drugi przy autostradzie 65. W środku gracze natkną się na martwego skrybę Bractwa Stali, a przy jego ciele znajdą kluczowe informacje związane z tym miejscem.

Instancja ta została stworzona z myślą o drużynach złożonych z minimum dwóch postaci na poziomie 50, ale można oczywiście próbować sił także i solo. Zadanie to będzie można zaliczyć tylko raz, ale po ukończeniu, można wracać do lochu wielokrotnie i szukać dalszych łupów.

Poprzedni artykułConan Exiles zapowiada ulepszenie stolic frakcyjnych, dodanie Zatopionego Miasta i DLC Turan
Następny artykułConan Exiles udostępnia Skarby Turanu i przepustkę sezonową
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Tak gwoli ścisłości to lochy już są w grze i zostały dodane z ostatnią dużą łatkę. 16 kwietnia zostaną tylko odblokowane. Dalej czekam na informację o handlarzu legendami bo mi się miejsce na mułach kończy 😀