Koniec z podziałami pustkowi w Fallout 76. Czas na Jedno Pustkowie, gdzie stworzenia dopasowują się do poziomu gracza, co ma też znacznie uprzyjemnić misje w rozpoczynającym się Sezonie 2.

Ekipa Fallout 76 udostępniła dzisiaj kolejną aktualizację do tej gry, która wprowadza takie nowe elementy jak Jedno Pustkowie, codzienne operacje, legendarne profity, a także szereg dodatkowych usprawnień i poprawek błędów.

Jedno Pustkowie to nowy system, który na bieżąco i automatycznie aktualizuje poziomy stworzeń w górę lub w dół, aby pasowały one do poziomu gracza.Oznacza to, że jeśli kilku graczy spotka tego samego wroga w tym samym momencie, poziom tego wroga wzrośnie dla graczy o wyższym poziomie i zmaleje dla graczy o niższym poziomie.

Sezon 2 natomiast to nowe nagrody do zgarnięcia, a także możliwość dołączenia do Pancernego Asa i jego Potężnego Patrolu podczas ich marszu przeciwko podłemu Ujarzmicielowi i jego armii Czerwonych Żmij. Podobnie jak w poprzednim sezonie, nagrody odblokowywane będą wraz z kolejnymi rangami, a do zdobycia są między innymi malowania pancerzy wspomaganych, skórki pancerzy i uzbrojenia, tematyczne przedmioty kosmetyczne, elementy C.A.M.P., walutę w grze oraz pakiety kart profitów.

Kolejną nowością są Codzienne Operacje, czyli instancjonowane, losowe i powtarzalnych starcia stworzone z myślą dla postaci na poziomie 50+. By móc do nich dołączyć wystarczy otworzyć okno mapy i w nowo-dodanym systemie śledzenia światowych aktywności znaleźć Codzienne Operacje. Co ważne, operacje te można zaliczać solo lub też w drużynie maksymalnie czterech graczy.

Nadszedł także czas, gdy graczom na poziomie 50+ udostępnione zostały Legendarne Profity, dzięki zwiększy się moc oraz różnorodność konfiguracji postaci. Pola legendarnych profitów są wspólne dla całego konta i pierwszy z nich odblokowuje się na poziomie 50, a następne na 75, 100, 150, 200 oraz 300. Warto dodać, że legendarne profity można ulepszać za pomocą specjalnych monet, które uzyskuje się z przetwarzania nie używanych kart profitów.

Ponadto ekipa Fallout 76 zmieniła sposób obliczania premii obrażeń, które są teraz dodawane, a nie jak dotychczas mnożone, a także zbalansowała część przedmiotów i profitów. Gracze mogą także od dzisiaj za darmo przenosić się do Opoki i Krateru, zwiedzać Kryptę 94, a rozpocząć przygotowania do nowej zawartości związanej z Kryptą 51, która wprowadzona zostanie w jednej z kolejnych aktualizacji.

To co, zalogujecie się do Fallout 76 by pomóc Asowi w walce z gangiem Czerwonych Żmij?

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułDeveloperzy New World o planowanych zmianach i planach na przyszłość
Następny artykułElder Scrolls Online zabierze graczy do Markarth, doda kolekcje wyposażenia i inne nowości