Czas założyć czapkę detektywa i pobawić się w rozwiązywanie zagadek. Dzisiejsza aktualizacja do Fallout 76 dodała nową serię zadań pełną tajemnic, nowe funkcje, usprawnienia handlarzy, a także wprowadziła zmiany w balansie i wiele poprawek błędów.

Seria zadań Kłamliwy Lowe jest już dostępna! Użytkownicy Fallout 76 mogą rozpocząć śledztwo w tej tajemniczej sprawie od odszukania i przeczytania jednego z plakatów „Owcasquatch pożarł mi brata”, które znaleźć można w Lewisburgu albo na stacjach kolejowych w całych Appalachach.

Obecnie mamy niewiele potwierdzonych informacji na ten temat, ale wiemy, że wszystko zaczęło się od kobiety nazywającej się Shelly van Lowe. Poszukiwała ona swojego brata, Calvina, który zaginął tuż przed wielką wojną. Z plakatów, które wywiesiła wynika, że wierzy w to, że legendarny „owcasquatch” – wełniasty koszmar Wirginia Zachodniej, może być za to odpowiedzialny.

Nie jest tajemnicą, że handlarze są jednymi z najbardziej zapracowanych botów w Appalachach, a odwiedzenie ich wszystkich każdego dnia może pochłonąć sporo kapsli. Dlatego też twórcy wprowadzili dzisiaj dwie ważne zmiany, które znacznie usprawniają ten system.

Od teraz, znaleźć można handlarzy wszystkich frakcji – z wyjątkiem Enklawy, w sklepach w kurorcie Whitespring. Ponadto pule 200 kapsli, które zostały poprzednio przypisane każdej frakcji handlarzy, są teraz połączone w jedną sumaryczną pulę 1400 kapsli, wspólną dla wszystkich frakcji. Oznacza to, że za każdym razem gdy kupujemy lub sprzedajemy przedmioty handlarzowi, wspólna pula dostępnych kapsli dla wszystkich frakcji zmienia się.

Prócz tego developerzy poprawili skalowanie obrażeń zadawanych przez wieżyczki w C.A.M.P., zmniejszyli szansę na pozyskanie mleka od bramina, dodali ekran newsów oraz usunęli okno podglądu zawartości skrytki. W grze pojawiła się także możliwość zmiany nazwy przedmiotów – wystarczy wybrać opcję „zbadaj” podczas oglądania przedmiotu w Pip-Boyu, a następnie wybrać nową opcję „zmień nazwę”.

Jeśli chodzi o beta testy trybu przetrwania (PvP), to znacząco zmniejszono liczbę przedmiotów pomocy pozostawianych po śmierci, a także liczbę traconych kapsli.

W przyszłym tygodniu natomiast – a dokładnie to 16 kwietnia, do Fallout 76 zawita nowy loch oraz funkcja SnapMatic.

Jamy to tajemnicza i niezwykle niebezpieczna lokacja znajdująca się pod Harpers Ferry, gdzie gracze podążą śladami Bractwa Stali, które to z nieznanych dotąd powodów wysłało swoje oddziały pod ziemię. Aparat SnapMatic natomiast to nowy funkcjonalny przedmiot, którego używa się jak broni i można modyfikować poprzez dodawanie obiektywów, ale zamiast wystrzeliwać pociski, robi on zdjęcia.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułBlack Desert Online zamyka Shadow Arena
Następny artykułPierwsze wydarzenie wizerunkowe w The Division 2 już dostępne!
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Nareszcie sprzedawanie bedzie łatwiejsze.