Wydarzenie wizerunkowe Inwazja jest już dostępne w The Division 2, dając graczom szansę na zdobycie unikalnych przedmiotów kosmetycznych. Wydarzenie to będzie trwało do 2 maja i do zdobycia w tym czasie jest 30 nowych elementów kosmetycznych.

W zasobnikach inwazyjnych znajdują się trzy troje, inspirowane frakcjami walczącymi o kontrolę nad Waszyngtonem, jedna maska, cztery emotki oraz dziewięć skórek broni. Podczas gdy wszystkie te przedmioty przeniesione w przyszłości zostaną do puli zwykłych zasobników kosmetycznych oraz do sklepu, to niektóre ze specjalnych elementów, można będzie odblokować tylko podczas trwania wydarzenia:

  • Maskę, otrzymywaną za skompletowanie wszystkich trzech strojów.
  • Niepowtarzalny mundur nawiązujący do sił Czarnego Kła, otrzymywany za zgromadzenie wszystkich 30 przedmiotów z puli zasobników inwazyjnych.

Jeśli chcielibyście zdobyć wszystkie te przedmioty, to wymagać będzie to od Was nieco wysiłku. Dobra wiadomość jest taka, że nie będziecie marnować kluczy, gdyż skrzynie z wydarzenia gwarantują brak duplikatów. Oznacza to, że trzeba zdobyć 30 kluczy, by odblokować wszystkie nowe elementy. A klucze te zdobywać można poprzez:

  • Wykonując tygodniowe projekty wizerunkowe: trzy klucze za każdy projekt.
  • Szansa na klucz z zasobnika Sprawności Polowej po osiągnięciu poziomu 30.
  • Szansa na klucz z zasobnika Sprawności Strefy Mroku.
  • Kupując je bezpośrednio za walutę premium.

Dodatkowo, każdy gracz, który zaloguje się do The Division 2 w pierwszym tygodniu wydarzenia otrzyma jeden darmowy klucz, a posiadacze Przepustki Sezonowej na Rok 1 dodatkową premię w postaci trzech kluczy.

Macie czas do 25 kwietnia by pozyskiwać klucze z wyżej wymienionych źródeł. Po tym czasie, aż do końca wydarzenia, klucze te będzie można jedynie zakupić za kredyty premium.

Poprzedni artykułFallout 76 wysyła graczy na polowanie na Owcasquatch, ulepsza handlarzy
Następny artykułZ1 Battle Royale wraca do Daybreak Games, gra będzie wspierana