Wydarzenie wizerunkowe Inwazja jest już dostępne w The Division 2, dając graczom szansę na zdobycie unikalnych przedmiotów kosmetycznych. Wydarzenie to będzie trwało do 2 maja i do zdobycia w tym czasie jest 30 nowych elementów kosmetycznych.

W zasobnikach inwazyjnych znajdują się trzy troje, inspirowane frakcjami walczącymi o kontrolę nad Waszyngtonem, jedna maska, cztery emotki oraz dziewięć skórek broni. Podczas gdy wszystkie te przedmioty przeniesione w przyszłości zostaną do puli zwykłych zasobników kosmetycznych oraz do sklepu, to niektóre ze specjalnych elementów, można będzie odblokować tylko podczas trwania wydarzenia:

  • Maskę, otrzymywaną za skompletowanie wszystkich trzech strojów.
  • Niepowtarzalny mundur nawiązujący do sił Czarnego Kła, otrzymywany za zgromadzenie wszystkich 30 przedmiotów z puli zasobników inwazyjnych.

Jeśli chcielibyście zdobyć wszystkie te przedmioty, to wymagać będzie to od Was nieco wysiłku. Dobra wiadomość jest taka, że nie będziecie marnować kluczy, gdyż skrzynie z wydarzenia gwarantują brak duplikatów. Oznacza to, że trzeba zdobyć 30 kluczy, by odblokować wszystkie nowe elementy. A klucze te zdobywać można poprzez:

  • Wykonując tygodniowe projekty wizerunkowe: trzy klucze za każdy projekt.
  • Szansa na klucz z zasobnika Sprawności Polowej po osiągnięciu poziomu 30.
  • Szansa na klucz z zasobnika Sprawności Strefy Mroku.
  • Kupując je bezpośrednio za walutę premium.

Dodatkowo, każdy gracz, który zaloguje się do The Division 2 w pierwszym tygodniu wydarzenia otrzyma jeden darmowy klucz, a posiadacze Przepustki Sezonowej na Rok 1 dodatkową premię w postaci trzech kluczy.

Macie czas do 25 kwietnia by pozyskiwać klucze z wyżej wymienionych źródeł. Po tym czasie, aż do końca wydarzenia, klucze te będzie można jedynie zakupić za kredyty premium.