Twórcy MMORPG Astellia ogłosili, iż już pod koniec czerwca ruszą pierwsze beta testy angielskojęzycznej wersji gry, przy czym osoby które zakupią przedsprzedaży pakiet legendarny, będą mieć gwarantowany dostęp.

Na oficjalnej stronie Astellia pojawiło się w ostatnim czasie sporo informacji na temat tej gry, a do tego od kilku dni fani tej produkcji mogą tam także zakupić pakiety założycielskie. Najtańszy z nich kosztuje 40 $ i oferuje podstawkę gry oraz kilka dodatkowych bonusów, podczas gdy najdroższy – legendarny za 100 $, gwarantuje dostęp do wszystkich beta testów, unikalnego wierzchowca, rezerwację nazwy postaci, 7-mio dniowy wcześniejszy start i kilka innych rzeczy.

Pierwsze beta testy ruszą już 25 czerwca i potrwać mają do 1 lipca – terminy kolejnych nie zostały jeszcze podanych. Do testów dostać się będą mogły także osoby zarejestrowane na oficjalnej stronie gry, jednak w tym przypadku trzeba będzie liczyć na łut szczęścia.

Ponadto twórcy Astellia poinformowali, że ze względu na specyfikę rynku zachodniego, w planach jest usunięcie blokady związanej z klasą przypisaną do danej płci (tzw. gender-lock). Niestety, w związku z pracami związanymi z wprowadzeniem tych zmian, w momencie premiery jedynie dwie kasy nie będą mieć tej blokady (warrior i assassin). Ograniczenie dla pozostałych zniesione zostanie w przyszłości w kolejnych darmowych aktualizacjach. Osoby, które na starcie gry wybiorą klasę z gender-lock, otrzymają w przyszłości możliwość darmowej zmiany płci.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułEkipa The Division 2 nie planuje ułatwiać najazdu, zapowiada sporo poprawek
Następny artykułXera: Survival dołącza do grona survivali, ale zamiast zombie mamy roboty
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Po tylu zawodach na rynku z koreańskimi MMORPG poczekam na wydanie gry i nie bede się pakował w żadne pre-ordery.

StarAsh

No, no. Czego jak czego, ale że usłyszę Debussy’iego jako podkład do jakiegoś koreańskiego MMO to bym się nigdy nie spodziewał. W dodatku wyszło nawet klimatycznie.