Od chwili premiery pełnoprawnej wersji survivala Conan Exiles mija już rok i z tej też okazji studio Funcom udostępniło wczoraj duże darmowe rozszerzenie, które dodało nowe lokacje, przepisy oraz chowańce do oswojenia (pełen opis zmian znajdziecie tutaj).

To jednak nie koniec niespodzianek. W Conan Exiles na PC ruszył weekend z darmowym dostępem do gry (do 13 maja), a prócz tego do 20 maja produkcję tę można zakupić w bardzo promocyjnej cenie. Także i ceny pakietów kosmetycznych w formie płatnych DLC zostały obniżone, wliczając w to przepustkę sezonową na rok 2, która prócz wydanego już rozszerzenia Skarby Turanu zawiera w sobie jeszcze trzy kolejne DLC.

Z okazji rocznicy studio Funcom postanowiło zrobić także coś nowego i jeszcze w tym tygodniu udostępni fanom nowe płatne rozszerzenie, które zaoferuje przedmioty kosmetyczne nawiązujące do klasycznych filmów Conana barbarzyńcy z lat 80-tych: Tajemnice Stali (The Riddle of Steel).

Rozszerzenie to nie wchodzi w skład przepustki sezonowej na rok 2 i kosztować ma 6,99$ (ok. 25PLN). W jego skład wejdzie:

  • 18 statuetek i figur upamiętniających Arnolda Schwarzeneggera jako Conana;
  • 5 ikonicznych nakryć głowy takich postaci jak na przykład Thulsa Doom i Rexor;
  • 5 unikalnych przedmiotów z filmu, a wśród nich tron królewski Conana;
  • 6 posągów i figur Valerii;
  • 6 posągów i figurek Subotai;
  • 3 ozdobne barwy wojenne.

Dajcie znać, czy macie w planach zakupić to rozszerzenie i jak Wam się podoba pomysł, by upamiętnić filmową wersję Conana Barbarzyńcy w grze.

A gdybyście chcieli wypróbować tę grę, to zapraszamy na nasz serwer z modyfikacją dodającą multum przedmiotów kosmetycznych i nowych przeciwników: [PL] Turbogroszkowo Wyklęte.

Poprzedni artykułThe Division 2 nie zwiększy poziomu wyposażenia, wprowadzi wiele ulepszeń
Następny artykułGhost Recon Breakpoint zapowiedziane, zabójcze drony na horyzoncie
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Bie powiem ze to chamstwo troche najpierw sprzedawac season pass a potem chooj wam w doope dodamy jeszcze wiecej DLC poza tym. 🙁